Balıkesir Merhaba Gazetesi

KAZAYI BIRAKTILAR GAZETECİ İLE UĞRAŞTILAR

KAZAYI BIRAKTILAR GAZETECİ İLE UĞRAŞTILAR
20 Ocak 2015 - 0:04

Genel

Milli Kuvvetler caddesinde meydana gelen trafik kazası sırasında olaya müdahale eden polis memurları, kazayı bırakıp gazetecinin fotoğraf çekmesini engellemeye çalıştılar.

Trafiğin en yoğun olduğu saatlerde Milli Kuvvetler caddesine giren vinç aracı, önündeki binek otomobilini az daha ezecekti. Kaza sonrasında trafik polisleri olay yerini ve kazayı incelemeye geldiklerinde ise kazayı bırakıp; işgüzarca bir tutumla gazetecilerin fotoğraf çekmesini engellemeye çalıştılar. Olay yeri incelemesi yapan iki polis, bir panik havası içinde gazetecinin olay yerinden uzaklaşmasını istediler. Polisler, bu tutumları sebebiyle itirazla karşılaştılar.

BAYAN SÜRÜCÜ: BENİ SIKIŞTIRDILAR

Kaza, bir bayan sürücünün kullandığı otomobilin, subay orduevi önünden Milli Kuvvetler caddesi girişine doğru dönerken vinç aracının otomobile sol arka tarafından çarpmasıyla meydana geldi. Otomobil, bu çarpma ve yaslanma ile yoldan çıkma noktasına geldi. Bayan sürücü, vincin aracını bilerek sıkıştırdığını iddia etti. Vinç sürücüsü ise buna itiraz etti. Vinç sürücüsü, otomobilin, aracının kör noktasında kaldığı için göremediğini ileri sürdü.

Sürücülerin karşılıklı olarak anlaşma yoluna gitmesi telkin edildi. Olay sonrasında vinç aracı, caddeye girmekten de vazgeçti. HABER: CEMİL YURTMAN

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.