Balıkesir Merhaba Gazetesi

170.YIL KUTLANDI

170.YIL KUTLANDI
13 Nisan 2015 - 0:06

Genel

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun Yüz Yetmişinci yıldönümü etkinlikleri kapsamında İl Emniyet Müdürlüğü tarafından kokteyl düzenlendi.

Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Balıkesir Polis Evi’nde geniş katılımlı bir kokteyl verildi. Balıkesir’in önemli isimlerinin katıldığı kokteyl’e Balıkesir Valisi Mustafa Yaman ve Eşi, Balıkesir İl Emniyet müdürü Feridun Boz ve Eşi, Büyük Şehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, Balıkesir’deki bütün daire amirleri siyasi parti başkanları, STK başkanları emniyet personeli ve eşleri ve birçok kişi katılım gösterdi.

Yoğun katılımın olduğu programda müzik dinletisi, İl Emniyet Müdürlüğü’nün hazırlamış olduğu kısa film gösterimi ve pasta kesme töreni yapıldı. Yüz yetmişinci kuruluş yıldönümü nedeniyle hazırlanan pastayı Balıkesir Valisi Mustafa Yaman ve İl emniyet müdürü Feridun Boz eşleriyle beraber kestiler. Tören sonrası kısa bir konuşma yapan Feridun Boz ‘Teşkilatımızın Yüz yetmişinci kuruluşuna hoş geldiniz. Bizim yanımızda olduğunuzu bizlere sürekli hissettirdiğiniz için sizlere saygılarımı sunuyorum. Kendi şahsım ve teşkilatımız adına tüm katılımcılara teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum’ dedi. SAMET AYDIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.