Balıkesir Merhaba Gazetesi

175’NCİ MÜŞTERİYE HEDİYE

175’NCİ MÜŞTERİYE HEDİYE
24 Ekim 2015 - 7:44

Genel

PTT Balıkesir Başmüdürlüğü kuruluşunun 175. yılını kutladı. Kutlama etkinlikleri kapsamında 175’nci müşteri ödüllendirildi.

PTT Balıkesir Başmüdürlüğü PTT’nin kuruluşunun 175. yılında bir dizi etkinlik düzenledi.

Personeliyle birlikte sabah saatlerinde Atatürk anıtında başlayan etkinlikle daha sonra PTT Başmüdürlüğü ve Valilik ziyaretiyle devam etti.

Atatürk Anıtında saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Anıta çelen bırakıldı. Daha sonra PTT Başmüdürlüğünde devam eden program kapsamında basın mensupları ile bir araya gelen PTT Balıkesir Başmüdürü Derviş Gökdoğan PTT’nin Balıkesir’de ki faaliyetlerinden bahsetti. Başmüdür Gökdoğan “Bugün, halkımıza hizmetin en iyisini götürme gayesiyle çalışmalarını sürdüren Teşkilatımızın 175. Kuruluş Yıldönümünü kutlamanın onurunu yaşıyoruz. Kuruluşundan bugüne kadar kısıtlı imkânlarla başladığı hizmet serüveninde ülkemizin en ücra köşelerine dahi hizmeti götürmeyi ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda Balıkesir ilimizde 22 PTT Merkez Müdürlüğü, 41 PTT Şubesi ve 8 PTT Acentesi olmak üzere toplam 71 işyerinde hizmet sunulmaktadır”dedi.

EN ŞANSLI MÜŞTERİ

Programın ardından veznelerde düzenlenen etkinlikte ise PTT’nin kuruluşunun 175. yılı olması nedeniyle veznelerde 175. sıra no’lu vatandaş Kadir Emlek 2015 yılının en şanslı müşterisi seçilerek Başmüdür Gökdoğan tarafından hediye takdimi yapıldı.

Böyle bir etkinlikten haberi olmadığını ifade eden Kadir Emlek hediyeler ve organizasyon için PTT’yi tebrik ettiğini ve 175’nci kuruluş yıldönümünü kutladığını ifade etti. 175 sıra no’sunu alan Kadir Emleğe PTT pullarından oluşan bir koleksiyon ve saat hediye edildi. Samet Aydın

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.