Balıkesir Merhaba Gazetesi

19 NİSAN’DA ANKARA’DA

19 NİSAN’DA ANKARA’DA
14 Nisan 2015 - 0:08

Genel

CHP Balıkesir milletvekili adayları, 19 Nisan Pazar günü ülke genelinde bütün adayların katılacağı ve seçim bildirgesinin açıklanacağı toplantıya katılacak.

CHP alkışlayacak

İl Başkanı Mete Erol, dün milletvekili adayları ile bir toplantı yaparak, propaganda çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) il örgütü, seçim çalışmalarını hızlandırdı. CHP İl Başkanı dün Balıkesir milletvekili adayları ile il binasında bir toplantı yaparak propaganda çalışmaları ile ilgili bilgilendirmelerde ve karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

İl Başkanı Mete Erol, “Adaylarımızla, yapacağımız seçim çalışmalarını değerlendirmek için bir araya geldik. Seçim döneminde yapacağımız propaganda çalışmaları, örgütlenmeler hakkında bilgilendirmeler yapılacak, adaylarımızla bilgi alışverişi yapacağız” dedi.

Erol, 19 Nisan Pazar günü ise Balıkesir milletvekillerinin Ankara’da yapılacak tanıtım toplantısına ve CHP seçim bildirgesinin açıklanacağı toplantıya katılacağını bildirdi.

Toplantıya milletvekili adayları; Mehmet Tüm, Ahmet Akın, Namık Havutça, Fikret Şahin, Ensar Aytekin, İrfan Barış ve il yöneticileri katıldı. Ali Kemal Deveciler ve İsmail Aynur ise rahatsızlıkları sebebiyle toplantıda yer almadı.

KILIÇDAROĞLU AÇIKLAYACAK

CHP genel merkezi resmi internet sitesinde konu ile ilgili bir açıklama yapılarak,

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla 19 Nisan 2015 Pazar günü Aday Tanıtımı ve Seçim Bildirgesi’nin açıklanması  töreni ve toplantısının yapılacağı bildirildi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ve Genel Sekreter Gürsel Tekin’in verdiği bilgiye göre, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun katılacağı Aday Tanıtımı İle  Seçim Bildirgesi’nin açıklanacağı toplantı saat 11.00’de Ankara ATO Congresium’da  yapılacak.

cemil yurtman

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.