Balıkesir Merhaba Gazetesi

İĞDIR KILIÇDAROĞLU’NUN SELAMINI İLETİYOR

İĞDIR KILIÇDAROĞLU’NUN SELAMINI İLETİYOR
05 Ekim 2015 - 10:09

Genel

CHP Adayları seçim programına hızlı bir giriş yaptı. Mahalle ziyaretleri ile kahvede, düğünde, sokakta vatandaşlarla birebir konuşarak sohbet eden adaylar arasında Dr. Neşe Zengin İğdır önceki akşam Kocaavşar ve Kalaycılarda yaptığı konuşmada‘ buralar AKP’nin pilot bölgesidir söylemine karşılık ‘O Pilot Bölgeleri Sabiha Gökçene’ çeviririz’ dedi.

CHPli vekil adayı Mahallelerin köy olması ve köy kültürleri ile yaşatılarak devamının sağlanması gerektiğine vurgu yaparak, Bizim köylerimizde aç olanın karnı doyurulur, ikram yapılır, komşular birbirine yardım eder biri yufka açıyorsa diğerleri de koşar gelir bunlar yok olsun istemiyoruz’ dedi. Gündüz programında esnaf ziyareti gerçekleştirdiklerini söyleyen Aday Neşe İğdır, Kocaavşar mahallesindeki programda AKP’nin Pilot Bölgelerini Sabiha Gökçene çeviririz diyerek buralardaki kadınlarımıza sesleniyorum Ben bir doktorum sağlığın ne derece önemli olduğunu biliyorum.

Sizlere söz veriyorum ki hastalığınızda herhangi bir isteğinizde telefonumla bana ulaşın isteklerinizi yerine getireceğim’ dedi. Sizler bizi destekleyin bizde size söz veriyoruz diyerek, kahvelerde yaptığı ziyaretlerde vatandaşlardan destek ve oy talebinde bulunan İğdır, Şehit haberleri duymadığımızda, Türkiye’de kardeşçe yaşayabildiğimiz günlere kavuştuğumuzda bizler mutlu oluruz.

Barışa, Kardeşliğe talibiz Her şeyden önce Yaşanacak bir Türkiye’ye talibiz. Cumhuriyet Halk Partisi en eski parti ve Bize Atamızın emanetlerinden biri diğeri de Cumhuriyet buna sahip çıkmak için hiçbir şeye ihtiyacımız yok. Tek başımıza muhteşem projelerle genel merkezimiz ve genel başkanımızla birlikte tek başına iktidar için yola çıktık’ dedi. Gençlerin sorularına da yanıt veren İğdır Bizim gözlerimiz size ‘sizler için varız’ diyor. Biz sizlere güveniyoruz dedi. SEVDA KAYGISIZ & SEMRA AMAN AKYÜREK(ÖZEL HABER)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.