GündemSpor

3 Büyüklerden Ramazan Bayramı Mesajı

Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş kulüpleri, internet siteleri aracılığıyla Ramazan Bayramı sevincini taraftarlarıyla paylaştı.

3 Büyüklerden Ramazan Bayramı Mesajı

3 Buyuklerden Ramazan Bayrami Mesaji 1
3 Büyüklerden Ramazan Bayramı Mesajı

Fenerbahçe Kulübü

Fenerbahçe Kulübü, resmi internet sitesinde yayımladığı mesajda, “Ramazan Bayramımızı en içten dileklerimizle kutlar; ülkemize ve camiamıza sağlık, huzur, birlik ve beraberlik içinde yaşayacağımız nice mutlu bayramlar dileriz.” ifadelerine yer verdi.

Galatasaray Kulübü

Galatasaray Kulübü de kendi internet platformundan bir mesaj paylaşarak bayram coşkusunu taraftarlarıyla paylaştı. Mesajda, “Bayram coşkusu her yanı sardı. Şimdi uzaktakilerin buluşma, küslerin barışma ve herkesin bu büyük mutluluğu paylaşma zamanı. Başta Galatasaray ailesi olmak üzere tüm İslam aleminin #RamazanBayramı’nı kutluyor, sevinçlerin katlanarak yaşanmasını diliyoruz.” denildi.

Beşiktaş Kulübü

Beşiktaş Kulübü ise internet sitesinde yayımladığı bayram mesajında, bayramların özel anlamlarını vurgulayarak, “Bayramlar, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, vefanın ve paylaşmanın kıymetinin yeniden hatırlandığı, insanlar arasındaki sevgi ve saygının daha da güçlenmesine vesile olan özel günlerdir. Camiamızın, vatandaşlarımızın ve tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı en içten duygularla tebrik eder, sağlık, huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar temenni ederiz.” şeklinde ifadeler kullandı.

Haber: Bülten

Deniz Kayadelen Dünya Rekoru İçin Hazırlanıyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu