Balıkesir Merhaba Gazetesi

3S OTOMOTİV AÇILDI

3S OTOMOTİV AÇILDI
25 Ekim 2014 - 0:15

Genel

3S OTOMOTİV DİYOR Kİ;

Önceliğimiz hem çalışanların hem de hizmet verdiğimiz insanların mutluluğu ve memnuniyeti önceliğidir. Bu bilinçle, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak hizmeti vereceğiz ve sanayi bölgesinin de yükselen değeri olma gayreti ile çalışacağız. Servis ağımızdaki çalışmalar olsun gerekse oto kaporta, boya, mekanik servisimizle kalıcılık ve güveni asıl hedef alarak 3S OTOMOTİV ile sadece iş yapan değil kaliteli iş yapan bir anlayışı benimsedik. Müşterilerimize şimdiden teşekkür ediyoruz.

3S OTOMOTİVLE ARACINIZIN GELECEĞİNİ GÜVENCEYE ALIN

3s Otomotiv Yeni Sanayi Sitesi 1’nci kapı numara 22’de hafta sonu düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi. Sahipliğini Göksel Eroler ve Şükret İsmail Güven’ in yaptığı işletme oto Kaporta, boya ,mekanik özel servis ağı le müşterilere hizmet verecek. Büyükşehir belediye başkanı Ahmet Edip Uğur, Karesi İlçe Müftüsü Fahri Sağlık, Küçüksan Başkanı Mustafa Çanakçı, Küçüksan esnaf teşkilatının katılım sağladığı açılış töreninde dualar okundu ve ardından açılış kurdelesi kesildi.Açılışta konuşan Göksel Eroler ‘Amacımız müşterilerimize sunacağımız kaliteli hizmette memnuniyeti sağlamak ve anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri ile oto kaporta, boya, mekanik özel servis ağımızı güçlü bir şekilde ortaya koymak. İnanıyoruz ki çalışanlarımızda başarılı bir ekip ruhu içinde müşterilerimize hizmet sunacağız. Araçlarda güvenli ve emin ellerde olmuş olacak’ şeklinde konuştu.

GÖKSEL VE ŞÜKRET ORTAKLIĞINDA 3 s OTOMOTİV HİZMETE GİRDİ

Otomobillerin bakımları konusunda deneyimlerini sergileyecek olan 3s Otomotiv iki ortaklı olarak kurduğu işletmesinde müşterilerine hizmet verecek. İşletme politikası ile ilgili olarak bilgi birikimimizi araçlarımızda vereceğimiz hizmetle buluşturacağız. Müşteri memnuniyeti öncelikli bir çalışma sisteminin kurulacağı 3sOtomotiv’de, mekanik, oto kaporta, mekanik özel servis ağı ile hizmet verilecek. Piyasa açıkları belli. İnsanlarımız güvenle araçlarını teslim edecekler ve sağlıklı bir şekilde araçlarını alıp gidecekler. Alanında uzmanlık konusu önemli bir konu ve bizde uzmanlık alanı konusunda iddialıyız. Sürekli güçlenerek büyüyecek olan 3 S Otomotiv işletmemizde, birlikte hareket etmenin gücüne inanıyoruz. Müşterilerimiz kaliteyi tercih ederek araçlarını sağlıklı ve güvenli ellere bırakacaklar mesajını verdiler. HABER: SEMRA AMAN AKYÜREK FOTO:MUSTAFA TETİK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.