Balıkesir Merhaba Gazetesi

5 yıldızlı balık lezzeti

5 yıldızlı balık lezzeti
05 Kasım 2014 - 0:16

Genel

Kırmızı et konusunda Balıkesir’in popüler mekanlarından Aker Restorant, menüsüne balık çeşitlerini de ekleyerek müşterileri memnuniyetini artırıyor.

BALIKESİRLİLER tarafından tercih edilme sebeplerini öncelikli olarak keyifli ve leziz olmasına bağlayan Aker Restaurant’ın işletmecileri Erdem Erdoğan ve Hakan Aka, “İnsanlar buraya ailecek, çocukları ile birlikte keyifli bir yemek için geliyor. Bizim önceliğimiz müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlamak” diye konuştular.

“ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİLERİMİZİN HUZURU”
“Biz burada keyifli lezzetlere alternatifler üretiyoruz” diyen Erdem Erdoğan ve Hakan Aka, konuşmalarına şöyle devam ettiler: “İnsanların burada kendilerini huzurlu hissetmeleri bizim için yemekten de önce geliyor. Bu huzurlu ortamı elimizden geldiğince sunduğumuza inanıyoruz. Biz hiçbir şeyde iddialı davranmıyoruz. İnsanlar geldiklerinde zaten buradan memnun ayrılıyorlar. Biz aslında ekstra bir şey yapmıyoruz. Sadece hizmetimizi çok kaliteli sunuyoruz. Hizmetimizi kaliteli sunduğumuz için de kazanıyoruz.”

“AMAÇ UYGUN FİYATLA KALİTEYİ DÜŞÜRMEMEK”

Kendi besi çiftliklerinin olduğunu söyleyen Erdoğan ve Aka, “2012 Mayıs ayından bu güne, et ve et ürünleri, tavuk ürünleri, fırın ürünleriyle hizmet verirken, ürün yelpazemizi genişletmeye karar verdik. Fırında kaşarlı alabalık yapıyorduk. Kış mevsiminin de gelmesiyle mevsim balıklarını da menümüzde bulabilirsiniz. Ayrıca Göbel usulü kokoreç de, ister porsiyon olarak istenirse ekmek arasında servis edilmekte. Amacımız çok çeşitle müşterilerimizi memnun etmek. Uygun fiyatlarımızda amaç ise kaliteyi düşürmemek. Tüm ürünlerimiz kendi çiftliğimizde yetiştirilip, İslami usullere göre kesilen hayvanlardan elde edilmekte” şeklinde konuştular.

“KAHVALTI GÜNÜN EN ÖNEMLİ ÖĞÜNÜ”

AKER bu keyfi yaşamak isteyenlerin ilk tercih ettikleri adresler arasında yer alıyor. Kullandıkları ürünlerin kalitesinden de bahseden Aka ve Erdoğan, “Bizim kültürümüzde kahvaltıların önemi çok büyük. 7 gün boyunca kahvaltı hizmeti sunuyoruz. Özellikle Pazar günü bütün ailenin bir arada vakit geçirme imkanı bulduğu en önemli gün. Bizde hazırladığımız kahvaltılarda, aile sıcaklığını yaşatmak için gereken hassasiyeti göstermeye çalışıyoruz. Kullandığımız ürünlerin hepsi çok kaliteli ve kahvaltı menümüz zengin ve doyurucu. Biz kaliteli bulmadığımız ve damak tadımıza uymayan bir ürünü müşteriye servis etmiyoruz. Genele hitap ettiğimiz için çeşitliliği bol tutuyoruz. Sonuç itibariyle herkesin damak zevki aynı değil. Başarımızın bundan kaynaklandığını düşünüyoruz” diye konuştular.

Ayrıca Aker’de çiğ satış yapan kasap reyonu bulunmakta.

HABER: SEVDA KAYGISIZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.