Gündemİlçe Haberleri

81 Kırsal ve 13 Merkez Mahalle Elden Geçti!

Altıeylül Belediyesi, sivrisinek ve haşerelere karşı etkili bir mücadele başlatarak, vatandaşların sağlıklı ve huzurlu bir çevrede yaşamalarını sağlıyor.

81 Kırsal ve 13 Merkez Mahalle Elden Geçti!

Altıeylül Belediyesi, sağlık ve çevre konularında hassasiyetle hareket ederek, sivrisinek ve haşerelerle mücadelede etkili bir adım atıyor. Belediyenin Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, 81 kırsal ve 13 merkez mahallede sivrisinek, karasinek ve diğer haşerelere karşı yoğun bir mücadele başlatmış durumda.

81 Kırsal Ve 13 Merkez Mahalle Elden Geçti!
Balıkesir Önlemlerini Alıyor

Bu kapsamlı mücadelede, vatandaşların sağlığını ve konforunu korumak için 7/24 saat esasına göre ilaçlama çalışmaları gerçekleştiriliyor. Özellikle durgun suların bulunduğu bölgelerde, su birikintilerinin ve atıkların olduğu alanlarda, sivrisinek, karasinek ve diğer haşerelerin üreme kaynaklarının ortadan kaldırılması hedefleniyor. Bununla birlikte, belediyenin 444 06 09 Çözüm Hattı birimi, vatandaşların taleplerini dinleyerek sorunlara hızlı çözümler üretiyor.

Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilaçlama çalışmalarında özenle hareket ederek, sivrisinek, karasinek, kene, hamamböceği gibi haşerelere karşı etkili bir mücadele yürütüyor. Bu çabalarla, Altıeylül’de yaşayan vatandaşların sağlıklı ve huzurlu bir çevrede yaşamaları hedefleniyor.

81 Kırsal Ve 13 Merkez Mahalle Elden Geçti!
Balıkesir’De İlaçlama

Haber: Bülten

İlimizde Yaz Mevsiminde Trafik Güvenliği İçin Alınacak Önlemler

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu