Balıkesir Merhaba Gazetesi

Ablalarından Meleklerine Karne Sevinci

Ablalarından Meleklerine Karne Sevinci
940
26 Ocak 2015 - 0:01

Genel

‘Ablalarından Meleklerine Karne Sevinci’ etkinliği başarıyla gerçekleştirildi.
Balıkesir Fahri Kiraz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü öğrencileri ve Bölüm öğretmenleri ‘Ablalarından Meleklerine Karne Sevinci’ adıyla bir etkinlik düzenlediler. Öğrenci ve öğretmenler bu etkinlik kapsamında Hasan Basri Çantay İlkokulu’na giderek yüz boyama, animasyon gibi faaliyetler ve çeşitli yarışmalar gerçekleştirdiler.

İlkokul öğrencileri tarafından coşkuyla karşılanan etkinliği düzenledikleri için mutlu olduklarını ve anaokul öğrencileriyle birarada olmaktan keyif aldıklarını belirten Fahri Kiraz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine etkinlikte, bölüm öğretmenleri Emel Algın ve Vildan Dursun Koç eşlik etti. Okul müdürü Belgin Pişer ise “Okulumuz bireysel yetenekleri ön plana çıkaran, eğitim  öğretim hayatlarında ezberci ve taklitçi anlayıştan uzak , üretken, mantıklı, özgün ve özgüveni yüksek bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir” diyerek düzenledikleri ilk etkinlikte kendilerini yalnız bırakmadıkları için gelenlere teşekkür etti.

Etkinliğe Altıeylül Kaymakamı Bayram Gale ve eşi  Sibel Gale, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, Şube Müdürü Nevzat İnal ve iş adamı Fahri Kiraz’ın yanısıra çeşitli okulların müdürleri ile öğrencileri katıldı. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.