Balıkesir Merhaba Gazetesi

Adaptasyonun daniskası..

Adaptasyonun daniskası..
22 Eylül 2014 - 11:03

Genel

Futbolun güzelliğini yaşadığımız gecenin ardından inanmışlığın başarıya dönüştüğünü görmek sevindirici ama yetmez. Şimdi Ankara’daki Gençlerbirliği maçı çok daha önem kazandı. Yakın çevreme hep aynı şeyi söyledim, sahadaki Balkes ile idmandaki Balkes aynı değil. Göreceksiniz bu takım kendisinden çok söz ettirecek. Başladı işte..

köşe 2

 

Tamam top bizde değildi, Galatasaray sahamıza hapsetti ama sonuçta gülen biz olduk. Zaten İsmail Ertekin maç öncesi de benzer tablo çizmişti “Bazen kapanmasını bileceksin” diye mesaj vermişti, bildik ve kazandık.

Balıkesirspor açısından bu galibiyet ilacın daniskası oldu. Adaptasyon sorunumuz var diyordu Ertekin sanırım bu sansasyon galibiyet yeterince adapte etmiştir takımı.

Bu takımı Bolu’da izlediğimde inanmıştım kalitesine, inanmayanlara armağan olsun Galatasaray galibiyeti. Biliyorum çok daha fazlasını yapacaklar.

Benim esas üzüntüm tribünlerdeki boşluğun Akhisarspor maçından bile fazla olmasına. Bir rivayet Passolig işi zorlaştırıyor ama sanırım yönetimde bu tabloyu gözlem altına almalı. Demekki 40 yıl sonra bile Süper Lig gören Balıkesirlilerin bu paraları vererek maça girecek imkanı yok. Hatta söz konusu Cimbom bile olsa..

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.