Balıkesir Merhaba Gazetesi

Adım Adım 2023 Bandırma’da

04 Aralık 2021 - 17:31

Adım Adım 2023 Bandırma’da

MHP heyeti, "Adım Adım 2023, İl İl Anadolu" programı kapsamında Balıkesir'in Bandırma ilçesinde ziyaretlerde bulundular.

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Bahadır Bumin Özarslan, Grup Başkan Vekili Erkan Akçay, Merkez Yürütme Kurulu Üyeleri Ali Uçak ve Fevzi Zırhlıoğlu, Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Muhammed Tekin, Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, Balıkesir İl Başkanı Ekrem Gökay, Bandırma İlçe Başkanı Bekir Bozkurt il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Dursunbeyliler Kültür ve Dayanışma Derneğini ve Engelliler Derneğini ziyaretlerinin ardından Balık Hali ve Çarşı esnafını ziyaret etti.

Bandırmanın balıkçılık sektöründe önde gelen bir ilçe olduğunu ifade eden Akçay, "Müsilajın da azalması ile birlikte bu kadar canlı ve kaliteli balıkları burada görmekten ve ayrıca balık pazarının da hareketliliğinden fiyatlarında uygunluğundan memnun olduğumuzu ifade edebiliriz." dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deprecated: 3.1.0 versionundan beri WP_Query çağrıldığı parametre ile geçerliliğini yitirmiş! caller_get_posts artık kullanılmıyor, yerine ignore_sticky_posts kullanın. in /home/merhaba/public_html/wp-includes/functions.php on line 5495

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.