Balıkesir Merhaba Gazetesi

Ağacık Köy Kahvehanesi Yenilendi

Ağacık Köy Kahvehanesi Yenilendi
11 Aralık 2020 - 11:05

Ağacık Köy Kahvehanesi Yenilendi

Ağacık köy kahvehanesi Burhaniye Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarla yenilenerek kullanıma açıldı.

AĞACIK’TA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Burhaniye Belediyesi Ağacık kırsal mahalle kahvehanesini baştan aşağıya yeniledi. Kırsal mahallelere yaptığı hizmetlere aralıksız devam eden Burhaniye Belediyesi Ağacık mahallesinde de çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yıl içinde köy kahvehanesinin boya badana işlerini tamamlayan Belediye ekipleri bu ay kahvehanenin alt zemin seramik döşemelerini gerçekleştirdi.

GÜNÜN HER SAATİ DÜŞÜNÜLDÜ

Mahalle sakinlerinin kahvehaneye giriş ve çıkışlarda ve oturma düzeninde sıkıntı yaşamaması için tüm zemini seramik karo kaplama ile döşeyen ekipler, daha sonra kahve misafirlerinin yağışlı ve güneşli ortamlarda da bahçe de oturabilmeleri için kahvehane önünü çelik konstrüksiyondan pergola ile kapattı. Pergolanın altında akşamları da vatandaşların rahat oturabilmeleri için çalışma yapan Belediye ekipleri, pergola ve bahçe kısmına led ışıklandırmalar döşedi.

“KIRSAL SORUNLARININ ÇÖZÜMÜ İÇİN ÇALIŞACAĞI”

Tasarruflu led lambaların montajını da tamamlayan Belediye Fen İşlerine bağlı ekiplere teşekkür eden mahalleli, kahvehanenin modern bir görünüme kavuşmasının yanı sıra çok kullanışlı olduğunu söyledi. Kırsal mahallelere yapılacak hizmetlerin aralıksız olarak sürdürüldüğünü belirten Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Pandemi dolayısıyla tedbirli ve imkanlar dahilinde hizmetleri hayata geçirdiklerini, kırsal sorunların yerinde ve ivedilikle çözüme kavuşması için çalışacaklarını ifade etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.