İlçe HaberleriSiyaset

Ahmet Akın İlçelere Özel Toplantılarına Başladı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, ilçelerin sorunlarını yerinde tespit ederek, hizmet kalitesini artırmak için toplantı düzenledi. 

Ahmet Akın İlçelere Özel Toplantılarına Başladı

Ahmet Akin Ilcelere Ozel Toplantilarina Basladi 1
Ahmet Akın İlçelere Özel Toplantılarına Başladı

 

Birebir Toplantılar Düzenlenecek

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, Balıkesir’in her bir köşesine özenle ve akılcı bir şekilde hizmet götürme hedefiyle, Büyükşehir birimlerinden detaylı brifingler alarak, 20 ilçe belediye başkanıyla birebir toplantılar düzenliyor. Bu kapsamda gerçekleştirilen ilk toplantı Ayvalık Belediyesi ile yapıldı. Toplantıda, ilçenin karşılaştığı sorunlar masaya yatırılarak çözüm için gerekli talimatlar verildi.

Ahmet Akin Ilcelere Ozel Toplantilarina Basladi 2
Ahmet Akın İlçelere Özel Toplantılarına Başladı

Geniş Katılımlı Toplantılarda Sorunlar Ele Alınıyor

Başkan Akın, göreve başladıktan hemen sonra toplantılar düzenleyerek tüm ilçelerin belediye başkanlarıyla bir araya gelmeye başladı. Toplantılara, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Naki Çetin, BASKİ Genel Müdürü İzzet Günal ve ilgili daire başkanları da katılıyor.

Yaz Sezonu Yaklaşırken Sahil Bölgelerine Öncelik Veriliyor

Özellikle yaz sezonuna yaklaşırken, sahil bölgelerinde yer alan ilçeler öncelikli olarak ele alınıyor. Ayvalık Belediyesi ile yapılan toplantıda, Belediye Başkanı Mesut Ergin, ilçenin yaşadığı sorunları Başkan Akın’a ileterek, çözüm taleplerini dile getirdi.

Hızlı Çözüm Süreci İçin Adımlar Atılıyor

Başkan Akın, Ayvalık’ın rahat bir yaz sezonu geçirmesi için hemen harekete geçeceklerini vurgulayarak, ilçenin altyapı ve üstyapı sorunlarını çözmek, yaşam kalitesini artırmak ve turizm ile gastronomi potansiyellerini en iyi şekilde değerlendirmek için çaba göstereceklerini belirtti.

Haber: Bülten

Ayvalık Belediyesi’nin Çözüm Bekleyen Projeleri Büyükşehir’de Değerlendirildi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu