Gündemİlçe Haberleri

Ahmet Akın ve Serkan Sarı Yarıştı

Kazanan Belli Oldu!

Ahmet Akın ve Serkan Sarı Yarıştı

Kazanan Belli Oldu!

Balıkesir ve ilçelerinde bahar şenlikleri yarışmalarla  başladı. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın Hıdırellez Kutlamalarına katıldı Milletvekili Serkan Sarı’nın da yer aldığı etkinliklerde ip yarışı yaparak dikkat çeken Başkan ve vekil vatandaşlara heyecan yaşattılar. Kazanansa Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın oldu.

Ahmet Akin Ve Serkan Sari Yaristi 2

Kepsut’un kırsal Mahmudiye Mahallesi ile Sındırgı’nın kırsal Yüreğil Mahallesi’nde  Hıdırellez Şenlikleri yapıldı.  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, geride bıraktığımız hafta sonunda; Hızır ve İlyas peygamberlerin buluştuğu gün olarak kabul edilen Türk kültüründe de önemli bir yeri olan Hıdırellez Şenliklerine katıldı. Büyükşehir Belediyesinden edinilen bilgiye göre,  Balıkesir’de de her yıl büyük bir coşkuyla kutlanan Hıdırellez Şenlikleri kapsamında; Kepsut’un kırsal Mahmudiye Mahallesi ile Sındırgı’nın kırsal Yüreğil Mahallesi’nde düzenlenen hayırlarda vatandaşlarla birlikte vakit geçirerek eğlencelere katılan Başkan Ahmet Akın, ilgiyle karşılandı.

Ahmet Akin Ve Serkan Sari Yaristi 1

Jeotermal Tesis Ziyareti

Başkan Ahmet Akın burada yaptığı konuşmada “Cenabı Allah’ın bereketi üzerinizde olsun. Başta annelerimiz olmak üzere emeği geçen tün hemşehrilerime teşekkür ederim” dedi. Akın “. Onların o güzel yemeklerini yedik. Hayırlarınız kabul olsun. Huzurlu mutlu günlerde yeniden birlikte olalım. Birlikte hareket edeceğiz. Her zaman söyledim, size en yakın Ahmet Akın. Yemyeşil doğada, insanlarımızın bir araya gelerek büyük bir coşkuyla kutladığı Hıdırellez Günümüz kutlu olsun” diye konuştu.S.S. Yüreğil Mahallesi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ile Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve Sındırgı Belediyesi tarafından işletilen Jeotermal Sebze ve Meyve Kurutma Tesisi’ni de ziyaret ederek incelemelerde bulunan Başkan Akın, yapılan işler hakkında brifing aldı.

Müdür Tatlı Öğrencilerle Ahşap Bal Kaşığı Üretti

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu