Gündemİlçe Haberleri

Ahmet Akın’dan Çağrı: “Bol bol sarılın”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, eşi Arbil Akın ile birlikte Türk Anneler Derneği Balıkesir Şube Başkanı Zekiye Seferbey ve yönetim kurulu üyeleriyle Anneler Günü dolayısıyla bir araya geldi.

Ahmet Akın’dan Çağrı: “Bol bol sarılın”

Ahmet Akindan Cagri Bol Bol Sarilin 1
Ahmet Akın’Dan Çağrı: “Bol Bol Sarılın”

Başkan Ahmet Akın ve eşi Arbil Hanım, Türk Anneler Derneği Balıkesir Şube Başkanı Zekiye Seferbey ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek Anneler Günü’nü kutladı. Sevginin ve şefkatin mimarları olarak nitelendirdiği annelerin, sevgilerini evlatlarına ve çevrelerindeki her canlıya en güzel şekilde yansıttığını belirtti. Ahmet Akın, annelerin değerini vurgulayarak, evlatlara annelerinin kıymetini bilme ve onlara bol bol sarılma çağrısında bulundu.

Ahmet Akindan Cagri Bol Bol Sarilin 2
Ahmet Akın’Dan Çağrı: “Bol Bol Sarılın”

“Annelik dünyadaki en yüce duygudur”

Akın, “Annelik; değeri hiçbir zenginlikle ölçülemeyen, dünyadaki en yüce duygudur. Bu dünyada iyiliğe ve güzelliğe dair ne varsa annelerimiz olduğu için vardır. Sonsuz sabır, şefkat, merhamet ve iyiliğin sembolü olan anneler; benzersiz özverileri, sınırsız sevgileri ile her yaşta insan için en büyük güç kaynağıdır.” diyerek annelerin önemine vurgu yaptı.

Ahmet Akindan Cagri Bol Bol Sarilin 3

“Tüm evlatlara annelerinin kıymetini bilmesini ve onlara bol bol sarılmasını nasihat ediyorum”

Ayrıca, Başkan Ahmet Akın, “Anne yoksunluğunu çok iyi bilen biri olarak tüm evlatlara annelerinin kıymetini bilmesini ve onlara bol bol sarılmasını nasihat ediyorum. Rahmetli canım annemi, bu özel günde büyük hasretle anıyorum; hayatını kaybeden tüm annelerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Bütün annelerimizin önünde saygıyla eğiliyor ve tüm annelerimizin, anne adaylarının Anneler Günü’nü gönülden kutluyorum.” şeklinde duygularını dile getirdi.

Haber: Bülten

Balıkesir Anneler Derneği Bu Sene Yetkilerden Hediye İstiyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu