Balıkesir Merhaba Gazetesi

AK GENÇLİK İLK 3’TE

AK GENÇLİK İLK 3’TE
02 Ekim 2020 - 16:26

AK GENÇLİK İLK 3’TE

AK Parti Balıkesir Gençlik Kolları 30 Büyükşehir arasından Ağustos ve Eylül aylarında genç üye kayıt çalışmalarında ilk 3 te yer almaya devam etti.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla tüm yurtta  başlayan gönül seferberliği kapsamında yapılan AK Parti üye kayıt çalışmaları Balıkesir’de de tüm hızıyla devam ederken Balıkesir AK Parti Gençlik Kolları  Ağustos ve Eylül aylarında 30 Büyükşehir arasında ilk 3’te yer almayı başardı.

15 Milyon Üye Hedefte

İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Zahid Bayram  üyelik çalışmaları ile ilgili ; “Balıkesir Ak Gençlik ailesi olarak Cumhurbaşkanımız Ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın her sene 1 milyon ve 2023’te 15 milyon üyeye ulaşma hedefinden hareketle “Sen yoksan bir eksiğiz “sloganıyla başladığımız yeni üye kayıtlarımız ile sayımız ve güçlenen gönül bağlarımız daha da artıyor. Gençlerimizin Partimize olan inancı ve teveccühleriyle Bu kutlu davanın neferi olmak isteyen genç kardeşlerimizi 20 ilçemizde mahalle mahalle evlerinde ve iş yerlerinde ziyaret ederek üyelik işlemlerini gerçekleştiriyoruz.”dedi.

 “Gençsin Önde Yürü, İnandığın Yolda Yürü”

Başkanı Muhammed Zahid Bayram , “Hedeflerimize ulaşmak için emek harcayan 20 ilçemizdeki tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum. Öte yandan üyelik çalışmalarımızda bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, başta AK Parti İl Başkanımız Ekrem Başaran’a, Milletvekillerimiz Adil Çelik, Belgin Uygur, Yavuz Subaşı, Mustafa Canbey ve Mutlu Aydemir’e ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yücel Yılmaz’a çok teşekkür ederim. Gençliğe mesajımız: Gençsin Önde Yürü, İnandığın Yolda Yürü.” Açıklamasında bulundu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.