Balıkesir Merhaba Gazetesi

AK Parti Balıkesir’de Yürütme Kurulu Belli Oldu

AK Parti Balıkesir’de Yürütme Kurulu Belli Oldu
23 Şubat 2021 - 14:47

AK Parti Balıkesir’de Yürütme Kurulu Belli Oldu

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran Avlu Kongre ve Kültür Merkezinde yürütme kurulunu açıkladı. Başaran, Yürütme Kurulunda yer alan isimleri, yönetim kurulu toplantısında açıkladı.

YÖNETİM KURULU TOPLANDI

AK Parti Balıkesir’de 10 Şubat 2021 tarihinde gerçekleştirilen İl Kongresinde mevcut Başkan Ekrem Başaran güven tazeledi ve oylamaya katılanlar Başaran’ı yeniden İl Başkanlığı görevine seçtiler. Kongrenin ardından pazartesi akşamı İl Başkanı Ekrem Başaran liderliğinde Avlu Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen olağan yönetim kurulu toplantısında  İl Yönetim Kurulu asil üyeleri, İl Yedek Yönetim Kurulu üyeleri, İl Disiplin Kurulu asil ve yedek üyeleri, İl Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu asil ve yedek üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı ve İl Gençlik Kolları Başkanı bir araya geldi.

“HER AN SEÇİM OLACAKMIŞ GİBİ ÇALIŞMAYA DEVAM”

Yürütme Kurulunun açıklandığı toplantıda tüm teşkilat fotoğraf çekilerek birlik ve beraberlik içinde tek vücut olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. Toplantıda konuşma yapan İl Başkanı Ekrem Başaran; “Kurmuş olduğumuz yeni il Yönetim Kurulumuzla Kuva-yi Milliye Şehrimiz Balıkesir için güzel projelere imza atacağız bunu yaparken de gönülden gönüle köprüler kurmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki 2023 seçimlerine kadar her an seçim olacakmış gibi tüm Yönetim Kurulu üyelerimizden Milletvekillerimize, Büyükşehir Belediye Başkanımızdan İlçe Belediye Başkanlarımıza, İlçe Başkanlarımıza, Meclis Üyelerimize, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımızdan yönetimlerine teşkilat olarak ciddi, disiplinli ve en önemlisi gayret ve samimiyetle çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” dedi.

YENİ A TAKIMI BELLİ OLDU

İşte AK Parti Balıkesir İl Başkanlığının yeni A Takımı;  “Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı İl Başkan Vekili; Vahdettin Çiftçi,Teşkilat Başkanı; Mustafa Çanakçı, Tanıtım Medya Başkanı; Hüseyin İlhan, Seçim İşleri Başkanı; Yusuf Erarslan, AR-GE Başkanı; Ahmet Acaroğulları, Mali ve İdari İşler Başkanı; Seyit Alper Kaya, Sosyal Politikalar Başkanı; Nurten Arslan, Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı; Nuri Çakmak, Yerel Yönetimler Başkanı; Cüneyt Ermişler,Ekonomik İşler Başkanı; Sezai Doğan, Dış İlişkiler Başkanı; Cüneyit Kaba, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı; Bekir Yurttekin, İnsan Hakları Başkanı; Hakan Aka, İl Sekreteri; Mehmet Fatih Beyoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı; Meral Cengiz İl Gençlik Kolları Başkanı; Muhammed Zahid Bayram”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.