Balıkesir Merhaba Gazetesi

AK Parti Burhaniye İlçe Kongresi Yapıldı Yeni Başkan Gedikoğlu

AK Parti Burhaniye İlçe Kongresi Yapıldı Yeni Başkan Gedikoğlu
19 Ocak 2021 - 16:09

AK Parti Burhaniye İlçe Kongresi Yapıldı Yeni Başkan Gedikoğlu

 

AK Parti Denizli Milletvekili ve Balıkesir İl Koordinatörü Şahin Tin ‘in divan kurulu başkanlığı 7.olağan kongre seçimi sonucunda ilçe Başkanlığına Namık Kemal Gedikoğlu getirildi.

İlçede yapılan teşkilat çalışmalarında gösterilen özveri ve gayretli çalışmalar nedeniyle önceki dönem başkanı Av.Feridun Soykök ve yönetimine teşekkür eden Gedikoğlu, “Bu hizmet bayrağını daha da yükseklere çıkarmak için ekip arkadaşlarımla birlikte güzel bir çalışma içinde olacağız. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da Burhaniye Ak Parti Teşkilatı ve gönüldaşları siyasi faaliyetlerini kardeşlik ruhu içerisinde sürdürecek. Bu kutlu görev süremizde yapacağımız tüm hizmetlerde siz değerli hemşerilerimizin dualarını esirgemeyeceğiniz dileğiyle, herkese teşekkür eder en kalbi duygularımla saygıyla hürmetle selamlıyorum.”diye konuştu.

ÇOŞKULU KONGRE TEŞEKKÜRÜ

Gedikoğlu,“Burhaniye 7. Olağan İlçe Kongremize mesaj göndererek bizleri onurlandıran dünya mazlumlarının umudu genel başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve kongremize teşrif eden il Koordinatörümüz Denizli Milletvekili Şahin Tin’e, Milletvekillerimiz MKYK üyesi Yavuz Subaşı’na, Adil Çelik’e, Mustafa Canbey ‘e,Pakize Mutlu Aydemir’e,Belgin Uygur,a İl başkanımız Ekrem Başaran’a,Büyükşehir Belediye başkanımız Yücel Yılmaz’a,önceki dönem Belediye başkanımız Necdet Uysal’a,misafir ilçe belediye başkanlarımıza,İlçe teşkilat başkanlarımıza, sivil toplum kuruluşu başkanları ve yönetimine, diğer siyasi partilerin ilçe başkanlarına, kuruluşundan günümüze partimizde görev yapan İlçe başkanlarına,meclis üyelerimize, delegelerimize, kadın ve gençlik kollarımıza, mahalle temsilcilerimize tüm Burhaniye halkımıza ve basın mensuplarımıza, şahsım ve teşkilatım adına yürekten teşekkür eder saygılarımı sunuyorum.”

Kamil AKYÜREK

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.