Balıkesir Merhaba Gazetesi

AK Parti İl Kadın Kolları Kongresi Öncesi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

AK Parti İl Kadın Kolları Kongresi Öncesi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
19 Ocak 2021 - 16:11

AK Parti İl Kadın Kolları Kongresi Öncesi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

 

AK Parti İl Kadın Kolları Kongresi Öncesi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı. AK Parti Balıkesir İl Kadın Kolları teşkilatı öncesi Balıkesir’e gelen Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam kongre öncesi parti il başkanlığı binasında ağırlandı.

KONGRE ÖNCESİ DEĞERLENDİRMELER YAPILDI

AK Parti Balıkesir İl Kadın Kolları teşkilatı öncesi Balıkesir’e gelen Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam kongre öncesi parti il başkanlığı binasında ağırlandı. AK Partili Balıkesir Milletvekilleri ve bazı İlçe Belediye Başkanlarının katılımı ile kongre öncesi değerlendirme toplantısı yapıldı. toplantıda kongre öncesi hazırlık süreçleri değerlendirildi.

BAŞKAN YILMAZ’A MAKAM ZİYARETİ

Değerlendirme toplantısının ardından AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam ve İl Başkanı Ekrem Başaran öncülüğünde Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yücel Yılmaz makamında ziyaret edildi. Başkan Yılmaz’ın makamında da bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirilerek kongresi son kez gözden geçirildi. Başkan Yücel Yılmaz yapılan ziyaret sebebi ile Selva Çam’a teşekkürlerini iletti. Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam’a kongre sebebi ile yaptığı Balıkesir ziyaretinde Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcıları Serpil Kavrak ve Seda Gören Bölük de eşlik etti. Nursima Akyürek

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.