Gündemİlçe Haberleri

AK Parti Karesi Teşkilatından Birlik Mesajı

AK Parti Karesi İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen "Dünden Bugüne" Karesi İstişare Toplantısı, teşkilat üyelerini bir araya getirdi. 

AK Parti Karesi Teşkilatından Birlik Mesajı

Ak Parti Karesi Teskilatindan Birlik Mesaji 1
Ak Parti Karesi Teşkilatından Birlik Mesajı

Başkan Orkan: “Birlik ve Beraberliğimiz Zaferimizin Müjdesi”

Toplantıda konuşan Karesi Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Dinçer Orkan, “Bizim bu birlik ve beraberliğimiz, şimdiden, 31 Mart’taki zaferimizin müjdesidir!” dedi. Orkan, seçim öncesinde moral verici bir konuşma yaptı.

Ahde Vefa Yemeğinde Bir Araya Geldiler

AK Parti İlçe Başkanlığı, Ahde vefa yemeği düzenleyerek eski ve mevcut teşkilat üyelerini bir araya getirdi. Toplantıya, AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir, Genel Başkan Yardımcısı ve Milletvekili Belgin Uygur, milletvekili Mustafa Canbey, Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Yücel Yılmaz, Karesi İlçe Başkanı Hakan Aka da katıldı.

Aka: “AK Belediyeciliği Karesi’de Devam Ettirmek İçin Hazırız”

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İlçe Başkanı Hakan Aka, “Yine AK Belediyeciliği Karesi’de devam ettirmek için ben ve teşkilatım hazır ve kararlıyız” dedi. Aka, geçmişten günümüze kadar hizmet etmiş teşkilat üyelerine teşekkür etti.

Başkan Orkan’dan Duygusal Anlar

Toplantıda duygusal anlar yaşayan Karesi Belediye Başkanı ve adayı Dinçer Orkan, “Artık yeni bir seçim sürecindeyiz. Karesi olarak elimizden gelenin en iyisini yapmak mecburiyetindeyiz” diye konuştu. Orkan, desteklerini açıkça ifade ederek seçmenlere seslendi.

Ak Parti Karesi Teskilatindan Birlik Mesaji 2
Ak Parti Karesi Teşkilatından Birlik Mesajı

Yılmaz: “Allah’ın İzniyle Seçimde Farkı Açacağız”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Yücel Yılmaz, toplantıda yaptığı konuşmada, “Allah’ın izniyle seçimde farkı açacağız” dedi. Yılmaz, teşkilatın gücüne ve birlikteliğine vurgu yaparak seçimdeki kararlılığını dile getirdi.

Aydemir: “Gece Gündüz Çalışıyoruz”

AK Parti İl Başkanı Mehmet Aydemir, toplantıya katılanları selamlayarak teşkilatın önemine vurgu yaptı. Aydemir, gece gündüz çalıştıklarını ve saçma sapan iddialarla mücadele ettiklerini belirtti.

Canbey: “Biz Bir Aileyiz”

AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey, toplantıda partiye hizmet verenlere teşekkür ederek, “Biz bir aileyiz” dedi. Canbey, seçimdeki hedeflerini açıkça ifade ederek birlik ve beraberlik çağrısı yaptı.

Uygur: “20 İlçe Belediyesi Hedefimizde”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, toplantıda hedeflerini dile getirerek, “Balıkesir’de 20 ilçe belediyesi hedefimizde” dedi. Uygur, partinin gücünü ve kararlılığını vurgulayarak seçim öncesindeki çalışmalara destek çağrısı yaptı.

Haber: Bülten

AK Parti Karesi Teşkilatından Birlik Mesajı

Karesi Belediyesi Kendi Çiçeklerini Üretiyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu