Balıkesir Merhaba Gazetesi

AK Partili Ayhan Atahan istifa etti

AK Partili Ayhan Atahan istifa etti
13 Aralık 2019 - 19:31

AK Parti Altıeylül İlçe Başkanı Ayhan Atahan istifa ettiğini duyurdu. Yazılı bir açıklama yapan Atahan şunları söyledi:

 

Değerli Dava Arkadaşlarım;

10.02.2017 Yılında göreve geldiğim günden bugüne kadar partimizin inancı ve davamıza layık bir şekilde hareket ettik.

Görev süresince; ilçemiz adına başarılı bir şekilde 4 seçim süreci geçirdik. Son başbakanımızı ve Cumhurbaşkanımızı ilçe binamızda 2 defa misafir etme fırsatı bulduk.

İlçemizin kongre sürecinde yeniden başkan adayı olmayı düşünmediğimden dolayı delegelerin ve delege seçimlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için yeni atanacak ilçe başkanı  arkadaşımızın öncülüğünde yapılmasının uygun olduğunu düşünerek il başkanımız ve genel merkezimiz ile yapmış olduğumuz istişareler sonucunda  istifa dilekçemi sunmuş bulunmaktayım.

Davamız kalıcı; Neferler geçicidir.

Reisimiz önderliğinde devam eden kutlu ve onurlu bu davamızın her daim yanında ve içinde bulunmaya devam edeceğiz. Nasıl ki bu bir bayrak yarışı ise vakti geldiğinde duyarlı bir şekilde yeni arkadaşlarımıza devir etmek bizler için büyük bir erdemlik ve önemli bir dava duruşu demektir.

2003 yılında gençlik kollarında başladığım bu AK SEVDAYA davama ve liderimiz  Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN’a bağlılığım ve sadakatim devam edecektir.

Görev yaptığım süre zarfında başta İl Başkanlarım, Milletvekillerim, Belediye Başkanlarım , İlçe Yönetim Kurulum, Kadın ve Gençlik kollarım, Mahalle Başkanlarım, Sandık kurulu üyelerim, bütün Ak sevda ve Ak davaya gönül vermiş arkadaşlarım, varsa benden yana hakkım size helaldir ,sizlerde haklarınızı helal edin. Allah yar ve yardımcınız olsun teşekkür ederim.

AYHAN ATAHAN

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.