Balıkesir Merhaba Gazetesi

AKIN‘Adı ak  kendisi kara’ dedi

AKIN‘Adı ak  kendisi kara’ dedi
03 Nisan 2015 - 0:04

Genel

CHP milletvekili adayı Ahmet Akın, kendisini ikinci sıraya yerleştiren üyelere teşekkür etti. Akın, “Artık işimiz gücümüz adı ak kendisi kara iktidarı devirmek” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir milletvekili adayı Ahmet Akın, ön seçimde verdikleri oylarla kendisini ikinci sıraya yerleştiren üyelere teşekkür etti. Akın, CHP’nin yaptığı ön seçimi; “Vallahi çok güzel oldu!” diye yorumlarken, “Bundan sonra aklımız fikrimiz adı ak kendisi kara bu iktidarı devirmek” dedi.

Parti lokalinde üyelere hitap eden Akın, “Bütün üyelerimize çok teşekkür ederim. Kocaman bir aileye dahil oldum. Bundan sonra sadece adaylarımız değil 34 aday adayımız hep birlikte çalışacağız. Yetti artık! Bu iktidarın yaptıklarından bıktık” dedi.

‘HIRSIZ DEYİNCE PRİM YAPIYORLAR’

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 7 Haziran’da yapılacak seçimlerinde farklı bir kampanya yürüteceğini belirten Ahmet Akın,  “Adamlara hırsız deyince prim yapıyorlar. Bundan sonra yoksul vatandaşa yapacağımız hizmetleri, vaatlerimizi daha net anlatacağız. Özlenen Türkiye Cumhuriyetini kuracağız” dedi.

cemil yurtman

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.