Balıkesir Merhaba Gazetesi

AKP KARESİ KADIN KOLLARI İNAN’DI

AKP KARESİ KADIN KOLLARI İNAN’DI
13 Ocak 2015 - 0:01

Genel

Ak Parti Balıkesir Karesi İlçesi 1.Olağan Kadın Kolları Kongresi dün Salih Tozan Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Tek liste halinde girilen seçimi 307Oyla İlknur İnan aldı.

AK Parti Balıkesir Karesi İlçesi 1.Olağan Kongresi dün KARESİ AVM’de gerçekleştirildi. Kongreye Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Başkan Yardımcıları ve Parti Meclis Üyeleri katıldı. Tek liste halinde girilen seçimi 307 oyla İlknur İnan aldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından oluşturulan Divanda başkanlığa Süleyman Tosun, üyeliklerine Gülben Karadağ, Hakkı Marmaralı, Kübra Basan, Asuman Zorlu getirildi.

İlknur İnan konuşmasında şunlara değindi; “Amacımız toplumda kadının sosyalleşmesi, siyasetteki yerini alması, ekonomik hayata daha belirgin bir rol üstlenmesine de öncülük ediyor. Bu yüzden Ak Kadınlar olarak AK Partide siyaset yapmanın onurunu ve gurunu yaşıyoruz. Bizler Kadın Kollarında görev yapmış iki ismi meclise göndermiş bir teşkilatın kadın kollarıyız, bu partide bize verilen değerin ve ayrıcalıklarımızın farkındayız.

İlknur İnan’ın Başkanlığındaki Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor; Nilüfer Selvi, Leyla Evyapan, Hilal Gökçen, Zeynep Camcıoğlu, Atike Aktaş, Ayla Yakal, Buket Tosun, Arzu Şen, Zeynep Çakır, Münevver Durak, Tülin Yıldırım, Necla GÜvenoğlu, Mümine Karagözlü, Yasemin Afacan, Yasemin Erdoğan,Ferda Özsoy, Burcu Burgahan, Fatma Kaya, Nebahat İzmir, Özlem Aksoy, Leyla Çıyan, Melek Ergün, Fatma Kiraz, Figan Aydın, Hülya Dakdevir, Fatma Yıldız Sali, Kıymet Eryılmaz, Ayşe İrken, Nurdan Şen

HABER: DURMUŞ ALİ DOĞDU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.