Balıkesir Son Dakika Ölüm Haberleriİlçe Haberleri

Aktivist Doktorun Cenazesi Bugün Toprağa Verilecek

Balıkesir Tabip Odası, uzun yıllar Tabip Odası aktivisti olarak görev yapmış, Balıkesir Hekim Dergisi Editörlüğü'nü üstlenmiş olan Emekli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Özcan Yılmaz'ın vefatını duyurdu. Yapılan açıklamada, meslektaşlarının kaybıyla derin bir hüzne kapıldıkları belirtildi.

Aktivist Doktorun Cenazesi Bugün Toprağa Verilecek

Aktivist Doktorun Cenazesi Bugun Topraga Verilecek 1
Aktivist Doktorun Cenazesi Bugün Toprağa Verilecek

“Derin üzüntüsü içerisindeyiz”

Balıkesir Tabip Odası’nın eski üyelerinden olan Dr. Özcan Yılmaz’ın vefatıyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Balıkesir Tabip Odası Yönetim Kurulu eski üyelerimizden, uzun yıllar Tabip Odası aktivisti olarak görev yapmış olan, aynı zamanda Balıkesir Hekim Dergisi Editörlüğü’nü başarıyla sürdürmüş olan Emekli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Özcan Yılmaz’ı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz.”

Aktivist Doktorun Cenazesi Bugun Topraga Verilecek 2

Bugün Defin İşlemi Gerçekleştirilecek

Açıklamanın devamında, merhum meslektaşlarına Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve sağlık camiasına başsağlığı dileğinde bulunuldu. Dr. Özcan Yılmaz’ın cenaze töreni için belirlenen tarih ve yer detayları da paylaşıldı. Cenazenin 24 Haziran 2024 tarihinde, bugün saat 15:15’te Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi önünde yapılacak olan anma töreninin ardından Zağanos Paça Camii’nde kılınacak ikindi namazının ardından Çınarlıdere Mezarlığı’na defnedileceği belirtildi.

Haber: Bülten

Balıkesir’de 3 Kişi Vefat Etti

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu