Balıkesir Merhaba Gazetesi

Ali Babacan Balıkesir’de

Ali Babacan Balıkesir’de
07 Mayıs 2015 - 1:43

Genel

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) iş birliğinde Balıkesir’de düzenlenen 7.Gelişen Kentler Zirvesi’nin İlk toplantısı dün Güre Venüs Termal Otel’de yapıldı. Başbakan Yardımcısı Ali Babacan da, zirvenin bugünkü bölümüne katılmak üzere Balıkesir’e geldi.

Tarifeli uçak ile Edremit Körfezine gelen Ali Babacan’ı Vali Mustafa Yaman ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, GYODER Başkanı Aziz Torun, Balıkesir Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur, Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile birlikte diğer askeri ve sivil erkan karşıladı.

Başbakan Yardımcısı Ali Babacan Balıkesir Kocaseyit Havalimanında kendisini çiçekle karşılayan yöresel kıyafetli çocuklara hediyeler verdi.

Havalimanındaki karşıma töreninin ardından Başbakan Yardımcısı Ali Babacan dinlenmek üzere Altınoluk mahallesindeki “Köy” olarak bilinen ve bölgenin en yüksek tepesinde yer alan Rezone Otel’e yerleşti. Geceyi Balıkesir’de geçiren Babacan, bugün Balkonuk’ta devam edecek olan GYODER zirvesine de katılarak konuşma yapacak.

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.