Balıkesir Merhaba Gazetesi

Alişan Başkan, Balkes Şampiyon

Alişan Başkan, Balkes Şampiyon
11 Eylül 2014 - 0:10

Genel

Alişan Başkan, Balkes Şampiyon

Edip Uğur ve Balıkesirspor arasındaki soğuk savaşı kimse dillendirmeye cesaret edemezken Alişan “pat” diye söyledi

01111

 

MİLLİ Piyango 9 Eylül Balıkesir Çekilişi’nde sahne almak için Balıkesir’e gelen ünlü sanatçı Alişan, Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur’u makamında ziyaret etti.

ALİŞAN’DAN BALKES İNCİLERİ

SÜPER Lig’e yükselen Balıkesirspor hakkında sohbet eden ikili arasında hoş diyaloglar yaşanırken Alişan’ın söyledikleri bomba etkisi yarattı. Ünlü sanatçı, kulüp yönetimi ile arasında yaşanan soğuk savaş nedeni ile geçmişte “Beni tanımayanı ben de tanımam” diyen Başkan Uğur’a “Balıkesirspor’a Belediye el atmaz ise durumu çok vahim görüyorum” yorumunu yaptı.
BALIKESİR’İ SEVİYORUM
BİR çok kez Balıkesir’de bulunduğunu söyleyen Alişan, sanat ve spor ağırlıklı sohbetlerle geçen ziyarette sınıf arkadaşı olan Büyükşehir Belediye Başkanı Kültür ve Sanat Danışmanı İsmail Özkan ile samimiyetlerini dile getirerek “İsmail ile beraber aynı üniversite okuyorduk. Sonra ben diziler nedeniyle üniversiteyi bıraktım, İsmail Özkan’da 9 Eylül Üniversitesine geçiş yaparak orayı bitirdi” dedi. Ünlü sanatçı ayrıca 1997 ve 2000 yılları arasında Balıkesir’e çok geldiğini ve bir çok arkadaşı olduğunu söyledi.
‘MÜZİKTE AKTİF BİR ŞEHİR’
Samimi ve eğlenceli diyalogların geçtiği görüşmede Uğur da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Uğur, Balıkesir’de son dönemlerde halk konserlerinin yoğun olduğunu hatırlatırken Alişan da Balıkesir’in müzik alanında aktif bir şehir olduğunu ifade etti.
“BALIKESİRSPOR’A BELEDİYE DESTEĞİ GEREK”
0222Süper Lig takımlarından Balıkesirspor’un Belediye desteği ile devam etmesi gerektiğini ifade eden Alişan, “Balıkesirspor’a eğer Belediye el atmazsa durumu iyi görmüyorum. Böyle il takımlarının organize çalışması lazım. Bu şekilde hem maddi hem de manevi yönden kalkınabilir. İlk sene çok önemli. O yüzden başkanın mutlaka el atması gerekiyor” dedi.
EDİP UĞUR ‘BALIKESİRSPORLUYUM’ DEMEDİ!
Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a takımını soran Alişan “Galatasaray” cevabını alınca, “Ben de Fenerbahçeliyim. Daha fazla ortam gerilmeden biz kalkalım” demesi Başkanı ve beraberindekileri güldürdü.
HABER: İSMAİL KOCA

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.