Balıkesir Merhaba Gazetesi

Altıeylül 2023 Vizyonu’nu konuştu

Altıeylül 2023 Vizyonu’nu konuştu
18 Nisan 2018 - 8:20

Altıeylül Belediyesi tarafından “2023 Hedeflerinde Yeni Türkiye Vizyonu Paneli” gazeteci ve yazarların katılımıyla gerçekleştirildi.

Milat Gazetesi Yazarları Ahmet Zeki Gayberi, Genel Yayın Koordinatörü Serdar Arseven, Sadullah Özcan ve Genel Yayın Yönetmeni Ali Adakoğlu’nun konuşmacı olduğu panele, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Serdar Arseven’in moteratörlüğünü yaptığı panelde ilk sözü alan Sadullah Özcan; “16 Nisan referandumu Türkiye’de değişimin anahtarıdır.

O anahtar çevrilmiş ve kapı açılmıştır” dedi. Daha sonra söz alan Ali Adakoğlu ise “Bir Hadis-i Şerif’te Peygamber Efendimiz; ‘Bir haksızlık gördüğünüzde elinizle gücünüz yetmiyorsa dilinizle, ona da gücünüz yetmiyorsa kalbinizle buğz edin. Ki, bu imanın en zayıf noktasıdır.’ Diyor. 28 Şubat’ta biraz dilimizle isyan ettik ama bugün beğenmediğimiz gençlik 15 Temmuz’da eliyle darbeye dur dedi.” şeklinde konuştu. Panelin diğer bir konuşmacısı olan Gazeteci Yazar Ahmet Zeki Gayberi, Türkiye ekonomisinden notlar verirken ;”Türkiye petrol denizinin, doğalgaz denizinin üzerinde yüzüyor. Amerika çıkarttırmıyor. Bunlar şehir efsanesi” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.