Balıkesir Merhaba Gazetesi

ALTIEYLÜL BAYRAKTEPEYE KAVUŞTU

ALTIEYLÜL BAYRAKTEPEYE KAVUŞTU
02 Haziran 2015 - 9:09

Genel

Dev Türk Bayrağı Altıeylül Belediyesi tarafından yapılan Bayrak Tepe’de dalgalanacak. Altıeylül Yıldız Mahallesi’nde bulunan Bayraktepe’de Başkan Zekai Kafaoğlu ve mahalle sakinleri yarın saat 12.00’de piknik yapacak.

Altıeylül Belediyesi ilçenin en yüksek tepesinde Türk bayrağını dalgalandıracak. Yıldız Mahallesi’nde Bayrak Tepe adı verilen parka 36 metre yüksekliğinde paslanmaz çelikten 54 m2 ebadında Türk bayrağı dikildi. Parkın çevresi yeşil alan ile çiçeklerle oluşturulan Türk Bayrağı figürü ile düzenlendi. Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Mesut Eray ve Zeki Çabuk ile birlikte Yıldız Bayrak Tepe Parkını ziyaret etti. Başkan Kafaoğlu Yıldız Mahallesi’nde Yıldız Bayrak Tepe Parkı’nın tamamlandığını ve yarın mahalle sakinleri ile birlikte Bayrak Tepe’de buluşarak piknik yapacaklarını söyledi.

Başkan Zekai Kafaoğlu Yıldız Mahallesi’nin zirvesine Türk bayrağı diktiklerini ve bu alanı çok güzel bir parka kavuşturarak mahalle sakinlerinin kullanımına açtıklarını ifade etti. Başkan Kafaoğlu kötü bir görünümden çok güzel bir eser meydana getirdiklerini belirten Başkan Kafaoğlu, bundan sonra mahalle sakinleri ile bu parkta bir araya geleceklerini kaydetti. HABER MERKEZİ

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ABD’de Salgın Alarmı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Pirus Zaferi Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Aşkın Bilimsel Belirtileri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kediler neden hırlar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Geleneksel Türk Mutfağı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
6’lı Masa Toplanıyor

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.