Balıkesir Merhaba Gazetesi

Altıeylül Belediye Spor Taekwondo Takımı yarı finalde

Altıeylül Belediye Spor Taekwondo Takımı yarı finalde
11 Şubat 2015 - 0:01

Genel

Yıldızlar Ligi Marmara Etabı Şampiyonası’na katılan Altıeylül Belediye Spor Taekwondo Takımı, Bursa’dan başarıyla döndü. Altıeylül Belediye Spor Kulübü Başkanı Fikrettin Kocaman, Teknik Direktör Serkan Erkekoğlu ile birlikte sporcular, Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nı ziyaret ederek başarılarını paylaştılar.

Gençlik Hizmetleri ve Spor Genel Müdürlüğü Projesi olarak bu yıl ikincizi düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Taekwondo Şampiyonası Marmara Etabı’nın Bursa Mudanya’da yapıldığı bilgisini veren Erkekoğlu, “47 kiloda Kayra Destan Yıldızlar Bayan Birincisi, 37 kiloda Faruk Esen Yıldız Erkekler İkincisi, 55 kiloda Dilara Ergür Yıldız Bayanlar İkincisi, 44 kiloda Nurgül Gürük Yıldız Bayanlar Üçüncüsü, 33 kiloda Muhammed Emre Turan Yıldız Erkekler Üçüncüsü oldular” dedi.

Sporcuların 27 Şubat-1 Mart tarihleri arasında Manisa’da yapılacak yarı finale katılmaya hak kazandıklarını belirten Erkekoğlu, Manisa’dan da başarıyla dönecekleri garantisini verdi.
Zekai Kafaoğlu antrenör ve sporcuları başarılarından dolayı tebrik etti. “Geleceğin sporcuları Altıeylül’de yetişiyor” diyen, Kafaoğlu “Taekwondo dalında hem Altıeylül ilçesinin adını, hem Altıeylül Belediyesi’nin hem de Balıkesir’in adını duyurdunuz. Sizlere güvenimiz tam. Manisa’dan da dereceyle döneceğinize inanıyorum. Balıkesir’in ve Altıeylül’ün adını Türkiye’ye ve dünyaya tanıtacaksınız” şeklinde konuştu. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.