Balıkesir Merhaba Gazetesi

ALTIEYLÜL BELEDİYESİNDEN KADINLARA ÖZEL PROGRAM

ALTIEYLÜL BELEDİYESİNDEN KADINLARA ÖZEL PROGRAM
09 Mart 2015 - 0:03

Genel

Altıeylül Belediyesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla etkinlik düzenledi.
Hanımlara yönelik düzenlenen söyleşinin konukları Sunucu-Program Yapımcısı İkbal Gürpınar ve Radyo Programcısı Yavuz Seçkin oldu. Söyleşi ile birlikte davetlilere öğle yemeği de ikram edildi. Düzenlenen programda Didar Kafaoğlu’ Kadınların toplumdaki değerinin önemi üzerinde sohbetlerde bulunarak tüm Kadınlar günü kutlu olsun.’dedi.
EN GÜZEL ÖRNEK
Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ‘Müminler için en güzel örnek sevgili peygamberimizdir. O, hanımlara karşı daima sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayış göstermiştir. Bırakın dövmeyi, hanımlara karşı hiçbir zaman kaba davranmamış, hep güler yüzlü olmuştur. Dolayısıyla Peygamberimizin hanımlara karşı gösterdiği bu tavır hepimiz için örnek olmalıdır. Tüm Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlu Olsun” dedi.
KADINLAR BULUŞTU
Altıeylül Belediyesinin düzenlediği 8 Mart Dünya Kadınlar günü etkinliğinin konukları Yavuz Seçkin ve İkbal Gürpınar oldu. Programa Vali Mustafa Yaman’ın eşi Gülseren Yaman, Nurgül Uğur, Didar Kafaoğlu, Milletvekilleri, bazı dernek yöneticileri ve üyeleri ile  vatandaşlar katıldı. Gülseren Yaman Türkiye Dünyada hem erkeği hem kadını ile hak ettiği yere gelecektir derken programda Kadının değerine vurgu yapıldı. FATMA KARA

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.