Gündemİlçe Haberleri

Altıeylül Belediyesi’nden Park ve Spor Alanlarına Bakım

Altıeylül Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, parkların ve spor alanlarının bakımını sürdürüyor

Altıeylül Belediyesi’nden Park ve Spor Alanlarına Bakım

Altıeylül Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, parkların ve spor alanlarının bakımını sürdürüyor

Altıeylül Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yaz aylarının gelmesiyle birlikte vatandaşların daha güzel ve sağlıklı bir ortamda sosyal aktivitelerini gerçekleştirebilmesi için çalışmalarını hızlandırdı. Merkez ve kırsal mahallelerde bozulmuş, kırılmış çocuk oyun grupları ile fitness aletlerinin bakımlarını ve tamiratlarını gerçekleştiren ekipler, yıpranmış ve kullanılmaz durumda olanları yenileriyle değiştiriyor.

Altieylul Belediyesinden Park Ve Spor Alanlarina Bakim 1

Kırsal ve Merkez Mahallelerde Yoğun Çalışma

Altıeylül Belediyesi, kırsal ve merkez mahallelerdeki oyun gruplarının bakımını yaparak çocuklara daha güvenli oyun alanları sunuyor. Ayrıca, fitness aletlerinin bakımı ve yenilenmesi çalışmaları da sürdürülüyor. Bu kapsamda, ekipler merkezde ve kırsalda ot biçme ve yeşillendirme çalışmalarını planlamalar doğrultusunda, ilçenin en ücra köşesinden merkez noktalarına kadar devam ettiriyor.

Altieylul Belediyesinden Park Ve Spor Alanlarina Bakim 2

Temiz ve Sağlıklı Bir Çevre İçin

Altıeylül Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü, ilçeye nefes aldıracak çevre düzenlemeleri için günlük ve aylık planlamalar doğrultusunda çalışıyor. Hedef, sağlıklı bireyler ve sağlıklı bir toplum oluşturmak. Müdürlüğün bu özverili çalışmaları, vatandaşların daha rahat ve sağlıklı bir ortamda sosyal faaliyetlerde bulunmalarını sağlamayı amaçlıyor.

Altieylul Belediyesinden Park Ve Spor Alanlarina Bakim 3

Başkan Akın’dan Kuzey Tunçelli’ye Tebrik Mesajı

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu