Balıkesir Merhaba Gazetesi

Altıeylül heyetinden Vali Yaman’a ziyaret

Altıeylül heyetinden Vali Yaman’a ziyaret
31 Ekim 2014 - 0:10

Genel

 

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve Başkan Yardımcıları, Vali Mustafa Yaman’ı ziyaret etti. Ziyarette Balıkesir’de yapılabilecek girişimler de konuşuldu.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, başkan yardımcıları ile birlikte Vali Mustafa Yaman’ı ziyaret etti. Vali Yaman’a hoş geldiniz diyen, yeni görevinde başarı dileyen Başkan Kafaoğlu ve yardımcıları, Vali Yaman’la Balıkesir’de yapılabilecek yatırımlarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Kafaoğlu, Vali Yaman’a Altıeylül İlçesinin simgesi olan tarihi şadırvanın plaketini hediye etti. Başkan Yardımcıları, Zeki Çabuk, İsmail Çoban ve Mesut Eray’ın da hazır bulunduğu ziyarette Kafaoğlu, devlet ve vatandaş arasındaki köprünün sağlamlaştırılması konusunda üzerlerine düşeni yerine getireceklerini belirtti. Balıkesir’in Büyükşehir olmasının sağladığı avantajlara dikkat çeken Başkan Kafaoğlu, Vali Yaman’a görevinde başarılar dilerken, yeni ‘hayırlı olsun’ temennisinde bulundu. Vali Mustafa Yaman ise, Balıkesir’in jeotermal imkanları bakımından zengin bir il olduğunu belirtti ve Jeotermal turizm sektörünün daha iyi değerlendirilmesi gerektiğini ifade etti. Vali Mustafa Yaman, ziyaretleri dolayısı ile konuklarına teşekkür etti. HABER MERKEZİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.