Balıkesir Merhaba Gazetesi

ANA MUHALEFETİZ AMA…

ANA MUHALEFETİZ AMA…
06 Aralık 2014 - 0:18

Genel

CHP Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özkan “Bize oy verin demekten ziyade vatandaşa dokunmak gerekiyor’ dedi.

Yeni yapılan görevlendirme ile İl Kadın Kolları başkanı olarak seçilen Ayşe Özkan

MERHABA’ya konuştu. Özkan, Genel seçimler konusundaki çalışmalarda izleyecekleri yol haritasının vatandaşın gönlünden geçmek olduğunu belirterek “Parti içinde kavga varmış gibi göstererek partide küçülme algısını yaratanlar yanıldıklarını görecekler” diye konuştu.

CHP Kadın Kolları Başkanı Özkan ‘Göreve henüz yeni geldim. Önümüzdeki hafta bir toplantı yapacağız. Önümüzde genel seçim var öncesinde faal olarak çalışacağız. Genel olarak kadın kollarına sokak görevi verilir ya da birilerini bir yerlere taşımakla görevlidirler. Seçime az bir süre faal hale getirilir. Bunların hepsini tespit ettik. Daha güçlü ve aktif olarak seçimlerde yer alarak başarı yalayacağız’ dedi. Proje çalışmalarını yapmayı öğrendik ve bunlarla hareket edeceğiz diyen Özkan, ‘Proje nasıl yapılır onu öğrendik. Bölgesel olarak, bireysel olarak insanların hayatlarına dokunmak, bölgesel sorunları çözmek adına hazırlık yapıp planlar doğrultusunda çözüm odaklı çalışmalar yürüteceğiz.’ şeklinde konuştu.

BİRER BİRER DOKUNACAĞIZ

Seçimlere hazırlığın insanların samimi bir şekilde hayatlarına dokunmaktan geçtiğini ifade eden Ayşe Özkan, ‘bire bir insanlara bu anlamda dokunabilmek, hayatlarında değişiklik yaratabilecek bir şeyler yapmak istiyoruz. Seçim dönemi sokaklarda bildiri dağıtmak, bize oy verin demekten ziyade, yaşanılan sorunlarda biz ne kadar çözüm noktasında olabiliriz amacım bu” dedi.

ANA MUHALEFETİZ

Partimiz basın tarafından fazla ilgi görmüyor.Ana muhalefet partisi olmasına rağmen. Ve sanki şöyle bir algı yaratılmaya çalışılıyor, CHP de iç savaş, kırgınlıklar var. CHP 91 yıllık bir parti. Dönem dönem CHP’nin bir takım sorunları olmuştur. Ama her defasında bunu bir şekilde aşmıştır. Devlet terbiyesi, devlet yönetimi, devlet geleneği konusunda bir takım birikimleri vardır. Bunlar mutlaka parti içi çalışmalarına da yansır ve kendi iç sorunlarını bir şekilde aşar. Ama sorunların dile getirilmesi partinin yetmezmiş gibi, küçülmüş gibi görünmesine neden oluyor. Bu böyle değildir. Partimiz içinde görev alan her arkadaşımız sorumluluğunun bilincindedir. Özellikle seçimler yaklaşırken o bilinçle hareket edilir. Hep beraber ciddi kazanımlar elde etmeye, AKP’ye karşı ciddi bir duruş sergilemeye çalışacağız. Başaracağız.

ÖZEL HABER: KAMİL AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.