Balıkesir Merhaba Gazetesi

Ana Sayfa

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR MERHABA GAZETESİ

 

Balıkesir Büyükşehir Merhaba Gazetesi olarak, 2013 yılından bu yana Balıkesir ve ilçe haberlerini objektif ve günlük olarak veriyoruz. Hiç kimsenin değil, halkın tarafını tutuyoruz. Balıkesir sizlerle güzel biliyoruz, bizlerse sizler için çalıştıkça güçleniyoruz. İşimize geleni değil; içimizden geldiği gibi yazıyoruz…

 

İşimiz de Balıkesir, gücümüz de! Çünkü bu gücü siz değerli okuyucularımızdan alıyoruz. Güçlüyüz. Gayemiz, önce Balıkesir’de sonra ise ülkemizdeki tüm vatandaşlarımıza ulaşmaktır. Gelişen teknoloji gazete okuma oranıyla ters düşse de, yazma direncimizi asla etkilemediğini bilmenizi isteriz. Sesimizi duyurabilmenin hatta sesimizi birlikte duyurabilmenin en güvenilir yolu olarak sizlere her gün “Merhaba” demekten ve bu şehrin gazetesi olmaktan gurur duyuyoruz.

 

Tarih söylentilerden ibaret değildir. Bizler sizlerin mutluluğuna, dertlerine, tasalarına ortak olmaya, aynı yolda yürümeye ve sizleri yazmaya devam edeceğiz. Bizimle olduğunuz sürece sesimiz daha gür çıkacak; kalemimiz keskin, duruşumuz hep dik olacaktır.

 

Balıkesir Büyükşehir Merhaba Gazetesi olarak herkese ulaşmak şimdilik hedeflerimiz arasında olsa da, siz değerli okuyucumuzu kazanmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.