Balıkesir Merhaba Gazetesi

Ankaralılar Su İhtiyacını Kar Eriterek Karşıladı

04 Şubat 2022 - 18:49

Ankaralılar Su İhtiyacını Kar Eriterek Karşıladı

AK Parti Genel Sekreteri ve Ankara Milletvekili Fatih Şahin'in Twitter hesabından paylaştığı Mansur Yavaş videosu sosyal medyada gündem oldu.  "CHP'li Mansur Yavaş tüm beceriksizliğiyle Ankaralıları hizmete hasret bırakmaya devam ediyor" notuyla paylaşılan videoda Şahin, Mansur Yavaş'ı belediyeyi arpalığa çevirmekle suçluyor. Ankaralıların su ihtiyacını kar eriterek karşıladığını belirtiyor.Şahin, uyuşturucu madde kullanan şoförlerin EGO otobüslerini rahatlıkla kullanabildiğini söyledi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a yönelik çok sayıda suçlamada bulunan AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Twitter hesabından paylaştığı videoda şu ifadeleri kullanıyor:

"CHP'li Mansur Yavaş elini nereye atsa kurutuyor. Ankara’mızın su sorunu artık kronik hale geldi. Su ihtiyacını kar eriterek karşılayan hemşerilerimiz var. Şaka gibi değil mi? Ama maalesef gerçek. Kaldırımların hali içler acısı. Ayağınız burkulmadan, ayakkabınızın topuğu kırılmadan Ankara'da bir yerden bir yere gitmeniz neredeyse mucize.

Geçtiğimiz günlerde Ankara’mıza kar yağdı. Kar rahmettir, berekettir. Ama CHP'li Mansur Yavaş'ın beceriksizliği kar yağışını Ankaralılar için bu sene de eziyete dönüştürdü. Yollar kaldırımlar buz pistine döndü, kazalar yaşandı. EGO otobüslerinde can pazarı yaşanıyor değerli hemşerilerim. Yavaş, yaşanan kazaları ve vatandaşlarımızın şikayetlerini görmezden, duymazdan geliyor.

"UYUŞTURUCU MADDE KULLANAN ŞOFÖRLER DİREKSİYONA GEÇEBİLİYOR"

Uyuşturucu madde kullanan, ehliyetinin süresi dolmuş şoför direksiyona geçebiliyor. Yavaş, ücretsiz aktarmaları kaldırdı. Kaldırılan bu hizmetten yararlananların ulaşım giderleri tam yüzde 107 arttı. Sokaklarda, caddelerde açılan çukurlar günlerce kapatılmıyor. Bir uyarı levhası koyulmuyor. Mansur Yavaş çocuklarımızın hayatını tehlikeye atıyor. Halk ekmeğin üretimini de yarı yarıya azalttı. Olanı da vaktinde göndermeyip bu karda, kışta, soğukta hemşerilerimizi kuyruklarda bekletiyor.

"CHP'Lİ VE İP'Lİ İSİMLERE BALLI MAAŞLAR BAĞLIYOR"

Yandaşlarını torpille belediyeye dolduruyor. 90 puanları eleyip, 60 puan alanları işe alıyor. CHP Genel Başkanı'nın ABD'deki danışmanı da dahil olmak üzere CHP'li ve İP'li isimlere ballı maaşlar bağlıyor. Yani belediyeyi bildiğiniz arpalığa çevirmiş durumda. Yandaşlarına avantalar düşerken Ankaralılara da maalesef 'Ya sabır' çekmek düşüyor."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deprecated: 3.1.0 versionundan beri WP_Query fonksiyonu çağrıldığı parametre ile geçerliliğini yitirmiş! caller_get_posts artık kullanılmıyor, yerine ignore_sticky_posts kullanın. in /home/merhaba/public_html/wp-includes/functions.php on line 5663

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.