Balıkesir Merhaba Gazetesi

Annelerimizin emrindeyiz

Annelerimizin emrindeyiz
11 Kasım 2014 - 0:03

Genel

Zekai Kafaoğlu Anneler Derneği’nin çağrısına hemen koştu.

Altıeylül Belediye Başkanı Kafaoğlu, yoksul çocukların ayakkabı ihtiyacı için derneği ziyaret etti. Kafaoğlu, “Annelerimiz ne derse seve seve yapmaya hazırız” dedi.

Anneler Derneği’nin, yoksul çocukların ayakkabı ihtiyacını karşılamak için yaptığı çağrı üzerine Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, çocuklar için ayakkabı yardımında bulundu. “Annelerimiz ne derse seve seve yapmaya hazırız” diyen Kafaoğlu, beraberinde Kültür ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mesut Eray, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Elvan Bahar Göktepe ile birlikte Anneler Derneği Başkanı Zekiye Seferbey ve dernek üyelerini ziyaret etti. Anneler Derneği Başkanı Zekiye Seferbey Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na; duyarlılığından dolayı teşekkür etti.Seferbey,”Biz çalışıyoruz siz bizi destekliyorsunuz. Biz çocuklarımız için varız. Öğrencilerimize burs verip, yardımcı oluyoruz. Sizde bizim isteğimizi hemen yerine getirdiniz, size minnettarız” dedi.

‘HEMEN KOŞUP GELDİK’

Çocukları sevindirmiş olmanın mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Kafaoğlu, “Siz çağırdınız biz koşup geldik. Annelerimizin başımızın üzerinde yeri var. Annelerimiz ne derse seve seve yapmaya hazırız” diye konuştu. Hizmet için Büyükşehir Belediyesi, Karesi Belediyesi ve Altıeylül Belediyesi olarak 3 koldan çalıştıklarını söyleyen Kafaoğlu, “Büyükşehir Belediye Başkanımız A. Edip Uğur’un öncülüğünde çalışmalarımızı yürütüyoruz” dedi. Son çalışmalar kapsamında Gaziosmanpaşa ve Plevne mahallelerinin ulaşımını alt geçitle birleştirildiğini, projelerin devam edeceğini bildirdi. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, toplumsal destek projelerinin de devam edeceğini, önümüzdeki günlerde bir ‘sosyal marketin’ hizmete açılacağını duyurdu. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, günün anısına Anneler Derneği Başkanı Zekiye Seferbey’e belediyenin şadırvan logolu plaketini hediye etti. HABER MERKEZİ

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.