Balıkesir Merhaba Gazetesi

Argun Atıcı net konuştu

Argun Atıcı net konuştu
14 Kasım 2014 - 0:03

Genel

Aday değilim!
Yönetim Kurulu üyeleri ile MERHABA’yı ziyaret eden MHP İl Başkanı Argun Atıcı gündemi ve seçimlere dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

MHP Balıkesir İl Başkanı Argun Atıcı, Yardımcısı Şükrü Şık, Kadın Kolları Başkanı Semra Şık ve Yönetim Kurulu Üyesi Göktüğ Şeremetli’den oluşan heyet ile MERHABA’ya ziyarette bulundu. İl örgütünün yeni yapılanması ve seçim süreci öncesi çalışmalarından bahseden Atıcı, yeni bir yönetim olduklarını ve ilçe kongresi çalışmalarını başlattıklarına değinerek İl Başkanı adaylığı için kendisinin de yarışacağını açıkladı.

Bugüne kadar tenkit etmek yerine proje ve çözüm odaklı çalışmalar yürüttüklerini ifade eden MHP İl Başkanı Argun Atıcı, göreve geldikten sonraki hedeflerinden biri olan Cumhurbaşkanlığı seçimi sürecinde iyi bir strateji izleyerek destekledikleri adayın Balıkesir’de birinci sıradan çıktığını söyledi.

2015 ve 2019 seçimlerinin diğer iki hedefleri olduğunu açıklayan Argun, 2009 yılında yerel seçimleri kazandıkları süreci iyi değerlendirdiklerinin altını çizerek “O dönem asfalt parası argümanını halkımızın lehine olumlu bir biçimde kullandık ve Belediye Başkanlığını kazandık. MHP Balıkesir’de büyük bir başarı yakaladı. Aynı strateji ile önümüzdeki seçime hazırlanıyoruz. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi daha yolun başında su parası konusunda aslalttaki yanlışa düştü. İktidar partisinin belediyecilik anlayışındaki tüm yanlışları halkımıza en iyi şekilde ulaştıracağız” diye konuştu.

Atıcı, Genel Seçimlerde kendisinin milletvekiliği için aday olmayacağını da sözlerine ekleyerek “Göreve geldiğimizde 3 hedefimiz vardı. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde başarılı olduk. Şu an 1-0 öndeyiz. Başarımızı sürdürmek için çalışmalarımızı yürütüyoruz” yorumunda bulundu. HABER: HAYATİ KARAKURT

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.