Balıkesir Merhaba Gazetesi

AŞIK, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

AŞIK, ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
12 Şubat 2015 - 0:09

Genel

Kimya Mühendisi olan Gülenay Aşık, CHP binasında düzenlediği basın toplantısıyla milletvekili aday adaylığını açıkladı.
Cumhuriyet Halk Partisi Karesi İlçe Başkanı Tuncay Irmak ve partililerin katılımı ile düzenlenen törende Aşık, milletvekili aday adaylığını açıkladı.
Milletvekili aday adaylığını açıklayan Gülenay Aşık, düzenlediği basın toplantısında şunlara değindi; “Demokrasiyi, insan haklarını, adaleti ve temiz siyaseti sonuna kadar savunmak için; kadınlarımızın ve gençlerimizin önünü açacak politikalar üretmek için; eğitimde, ailede, çalışma hayatında kadın erkek eşitliğini sağlamak için; işçi ve emekçilerin AB standartlarında çalışma imkanına ve sosyal güvenceye sahip olmaları için; tarım ve sanayi alanında planladığımız, çevre dostu kalkınma projelerimizi Balıkesir’de hayata geçirmek için; mutlu, varlıklı, huzurlu ve ahlaklı bir toplumun ihtiyacı olan barış ve özgürlük ortamına katkıda bulunmak için milletvekili aday adayı olduğumu sizlerle paylaşmak istiyorum. Gücümüzün farkında olalım. bu ülkeyi daha fazla refaha, zenginliğe ve huzura kavuşturacak siyasi dönüşümü başlatacak olan bizleriz. bizler dün de liderdik, bugün ve gelecekte de, Türkiyemize liderlik edecek vasıftayız. Ben buna inanıyorum ve sizlerin de inandığını biliyorum. Milletvekili seçildiğim takdirde işte bu inançla halkımıza onların yanında olduğumuzu, onlara nasıl hizmet edeceğimi anlatacağım. Bu mücadelerde, zorlukları aşmak, halkımızın sorunlarını çözmek, onlarla kucaklaşmak ve siz partili yoldaşlarıma her alanda destek olmak için milletvekili aday adayıyım.”
Gülenay Aşık,1954 doğumlu olup, Ankara Gazi Üniversitesi mezunu Kimya mühendisi. Türkiye Mimarlar ve Mühendisler Odası, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği ve Cumhuriyet Halk Partisinde aktif olarak yer almıştır.
SEVDA KAYGISIZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.