Balıkesir Merhaba Gazetesi

Asker adayları dualarla uğurlandı

Asker adayları dualarla uğurlandı
05 Kasım 2014 - 0:09

Genel

Asker hayrına Havran’a bağlı mahallelerden 179 asker adayı ailesiyle birlikte katıldı. Kapalı pazar yerinde gerçekleştirilen hayırda konuşan Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, “Hepsine hayırlı tezkereler diliyorum. Her ne pahasına olursa olsun, ezan dinmeyecek, bayrak inmeyecek”dedi.

Havran’da asker adayları için önceki gün kapalı pazar yerinde mevlid-i şerif düzenlendi. Etkinliğe Havran Kaymakamı Yasin Öztürk, Havran Jandarma Komutanı Fatih Bekteş, Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, Havran Emniyet Müdürü İsmail Tur, Havran AKP İlçe Başkanı Erdal Önder,daire amirleri ve mahalle muhtarları katıldı.
Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, bugün milli ve manevi değerlerimizin en büyük savunucusu Mehmetçiklerimizi uğurlamak için bir araya geldik dedi. Ersoy şöyle konuştu: “Dualarımız Peygamber ocağı dediğimiz askerlik görevlerini yerine getirecek Mehmetçiklerimiz için. Allah hepsini korusun. Burunları kanamadan görevlerini yerine getirerek sevdiklerine kavuşmayı nasep etsin. Hepsine hayırlı tezkereler diliyorum. Her ne pahasına olursa olsun, ezan dinmeyecek, bayrak inmeyecek” HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.