Balıkesir Merhaba Gazetesi

ASR-I ZERAFET ŞIKLIĞI

ASR-I ZERAFET ŞIKLIĞI
02 Mayıs 2015 - 0:16

Genel

Asr-ı Zerafet Butik Milli Kuvvetlerde dün açıldı.Tesettür alanında Balıkesir de çığır açmayı hedefleyen Asr-ı Zerafet Butik’ in açılışına katılan ünlü Tasarımcı Pınar Şems, İzmir ve İstanbul’dan pek çok tasarımcıyla ortak oluşturulan kombinlerin yer aldığı Asr-ı Zerafet Butik’ in Balıkesir de ki büyük boşluğu dolduracağını ifade etti.

Asr-ı Zerafet Butik açılışı yoğun katılımın olduğu bir programla gerçekleştirildi. Milli Kuvvetler Caddesi Uncu Sokak’ ta hizmete giren butiğin açılışına Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Balıkesir’ in tanınmış simaları katıldı. Ünlü moda tasarımcısı Pınar Şems’ in de katılımıyla gerçekleştirilen açılışta gelen misafirlere kokteyl düzenlendi.

Tesettür alanında Balıkesir de çığır açmayı hedefleyen Asr-ı Zerafet Butik’ in açılışına katılan ünlü Tasarımcı Pınar Şems, İzmir ve İstanbul’dan pek çok tasarımcıyla ortak oluşturulan kombinlerin yer aldığı Asr-ı Zerafet Butik’ in Balıkesir de ki büyük boşluğu dolduracağını ifade etti. Açılışta konuşan Asr-ı Zerafet Butik’ in sahibi Aysun Gürbüz ise Başta tasarımcı Pınar Şems olmak üzere İzmir ve İstanbul’dan birçok tasarımcıyla birlikte çalıştıklarını belirtti. Tesettürlü bayanların yanı sıra her bayanın günlük kullanabileceği elbiselerin de butik de bulunduğunu belirten Gürbüz, her kesime hitap etmeye çalıştıklarını, yaza özel renk ve tasarımlarla Balıkesirlilere özel bir kombin hazırladıklarını belirtti. Butik sahibi Aysun Gürbüz Abiye ve çeşitli tasarımların yanı sıra ilerleyen süreçte tesettür gelinlikle alakalı Balıkesirlilere özel bir çalışma yapmak istediğini de ifade etti.SEVDA KAYGISIZ

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.