Balıkesir Merhaba Gazetesi

Atıp tutmayız icraat yaparız

Atıp tutmayız icraat yaparız
06 Mayıs 2015 - 1:32

Genel

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Köseler ve Ayşebacı Mahalleleri’ni ziyaret etti.
Başkan Kafaoğlu ilk olarak Köseler Mahallesi’ni ziyaret etti. Damadı olduğu mahallede büyük bir ilgiyle karşılanan Kafaoğlu, “Biz diğerleri gibi atıp tutmayız, icraat yaparız” dedi. Ak Parti’nin 13 yıldır ülkeyi yönettiğini sözlerine ekleyen Başkan Kafaoğlu, “IMF’ye muhtaç iken şimdi borç almıyoruz, kasalarımız dolu. Sıkılmadık el, çalınmadık kapı bırakmıyoruz. Köseler Mahallesi’ne daha çok işler yapacağız” dedi. Köseler Mahallesi’nde daha çok çalışmalar gerçekleştireceklerini belirten Kafaoğlu, “Köseler Köseler olalı bu kadar iş makinesi ve kamyonu görmedi. Köseler’de çalışmalarımız sürüyor. Stabilize yaptığımız yolların üzerini kilit parke taşı yapacağız” diye konuştu.
DAHA YOLUN BAŞINDAYIZ
Ardından Ayşebacı Mahallesi’ni ziyaret eden burada bir konuşam yapan Kafaoğlu, “Kafaoğlu “Şehir merkezinde ne varsa buralarda da o olacak, hizmetlerimiz gelmeye devam ediyor. Daha yolun başındayız; yapacağımız çok iş var” dedi. “Ayağınız çamurdan kurtulacak ve buralar parke taşı ile döşenecek” diyen Kafaoğlu, Ayşebacı Mahallesi’nde yapılan çalışmalardan da bahsederek, “Çocuklarımız için oyun parkları kuruldu, bayanlar da spor aletleri istedi, kuruyoruz. Ayşebacı’ya ve diğer kırsal mahallelerimize düğün salonu ve aşevi yapıyoruz” şeklinde konuştu.
EN KUVVETLİ LİSTE AK PARTİ’DE
Mahalle ziyaretlerinde Ak Parti Balıkesir Milletvekili adayları hakkındada konuşma yapan Kafaoğlu, En kuvvetli liste AK Parti’de. Diğer partilerde bayan milletvekili adayı yok. 3 bayan vekil adayımız var. Ayşebacı Ayşe Kardeş, Ayşe Bacınıza sahip çıkmalısınız. Bayan milletvekili adaylarımız donanımlı” dedi. AK Parti Milletvekili Adayı Ayşe Kardaş da “Bu zamana kadar yaptık ve yapmaya devam edeceğiz. Ayşe bacınız olarak sizlerden destek istiyorum. Bizleri sıcak ilgi ile karşıladınız. 13 yıldan bu yana iktidarız ve bu zamana kadar tutamadığımız hiçbir şeyin sözünü vermedik. 8 Haziran sabahı muhalefet üzüntü içerisinde olacak” ifadelerini kullandı.
Başkan Kafaoğluna mahalle ziyaretlerinde AK Parti İl Başkanı Dinçer Orkan, AK Parti Altıeylül İlçe Başkanı Ümit Demirbaş, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Marmaralı, İl Kadın Kolları Başkanı Gamze Kızılgül, AK Parti Altıeylül İlçe Kadın Kolları Başkanı Esengül Yıldırım, AK Parti Altıeylül İlçe Gençlik Kolları Başkanı Talha Yurdakök ve AK Parti Milletvekili Adayı Ayşe Kardaş eşlik etti. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.