Balıkesir Merhaba Gazetesi

Atış sahası yapılacak

Atış sahası yapılacak
771
28 Temmuz 2015 - 8:49

Genel

Burhaniye’de uzun süredir yapılması beklenen Trap atış sahası için çalışmalar, Belediye Başkanı Necdet Uysal tarafından başlatıldı.

Başkan Necdet Uysal’ın göreve gelmesiyle birlikte yıllardır Burhaniye Avcılık ve Atıcılık Kulübü tarafından talep edilen atıcılık yer tahsisi konusu çözüme kavuştu. Burhaniye’nin Şarköy-Şahinler Yolu üzerinde yapılması düşünülen atış sahasınını düzenleme işlemlerine başlanıldı. 5 perondan oluşan trap sahası; trap çukuru ve otomatik trap makineli olarak yapılıyor. Başkan Uysal konu hakkında yaptığı açıklamalada, “Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü tarafından istenen ve önemli sporlarımız arasında bulunan atıcılık sporuna, az da olsa bir katkımız olduysa bundan büyük bir mutluluk duyarız. Yeni yapılan bu trap sahası ile atıcılık sporu bakımından cazibe merkezi haline geleceğimize inanıyoruz.

Uluslararası özelliklerde planlanıp uygulanan Trap atış sahası geniş bir araştırma sonucu, daha önce uygulanmış ve başarıyla devam eden trap sahalarının incelenmesinin ardından Burhaniye’mize uygulanıyor. İnanıyorum ki bu spor dalında düzenlenen bir çok büyük organizasyon Burhaniye’mizde yapılacak ve bu anlamda da Burhaniye’mizin tanıtımına katkı da bulunacağımıza inanıyorum” dedi. HABER MERKEZİ.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
YAPTIĞIN İŞİ ANLAMAK
GÜNLÜK HABER AKIŞI
HÜZÜNLÜ ZİYARET
GÜNLÜK HABER AKIŞI
BAYRAKLI PORTRELER
GÜNLÜK HABER AKIŞI
İFTARDA BULUŞTULAR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
MUHTARLARA ROZET
GÜNLÜK HABER AKIŞI
KURTULUŞ SAVAŞI’NIN KALESİ
GÜNLÜK HABER AKIŞI
TOSUN’A ZİYARET
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ŞEHRİN STRATEJİSİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.