Balıkesir Merhaba Gazetesi

‘Ayak basmadık yer bırakmadık’

‘Ayak basmadık yer bırakmadık’
12 Mayıs 2015 - 0:02

Genel

Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir Milletvekili adayı Ahmet Akın, seçim çalışmalarında Balıkesir’de ayak bırakmadık yer bırakmadıklarını belirtti ve “Gittiğimiz her köyde, her ilçede büyük bir ilgi ile karşılanıyoruz. Çalışmalarımız vatandaşlarımız tarafından heyecanla takip ediliyor” dedi.

CHP Balıkesir milletvekili adayı Ahmet Akın, seçim çalışmaları kapsamında değerlendirmede bulunarak, kentte ayak basılmadık yer bırakmadıklarını vurguladı. Akın, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, amaçlarının CHP’yi iktidara taşımak olduğunu ve tüm çalışmalarını bu hedef doğrultusunda kurguladıklarını anlattı. Balıkesir’de CHP’ye büyük bir ilgi olduğunu sözlerine ekleyen Akın, Seçim çalışmaları sırasında CHP’nin vaatlerinin vatandaşlarda büyük bir heyecan yarattığını vurguladı.

Akın, şöyle devam etti: “Emeklilerimiz, taşeron işçilerimiz, asgari ücretle çalışan kardeşlerimiz, çiftçilerimiz tümü dört gözle CHP iktidarını bekliyor. Çünkü onlar da Cumhuriyet’in kurucusu bir partinin Genel Başkanı’nın ağzından çıkan sözlerin senet niteliğinde olduğunu çok iyi biliyorlar. Partimizi iktidara taşıyarak, ülkeyi içerisine girdiği dar boğazda çekip alacağız. Çiftçimiz, işçimiz, memurumuz, engelli kardeşlerimiz kısacası tüm vatandaşlarımız bizim iktidarımızda rahat bir nefes alacak. Gelecekte yaşanacak bir Türkiye olacak.” HABER MERKEZİ

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.