Balıkesir Merhaba Gazetesi

Ayakkabı’da kış canlılığı

Ayakkabı’da kış canlılığı
03 Kasım 2014 - 0:01

Genel

Kara kış yaklaşmadan hazırlıklara başlayan Balıkesirliler, bot ve çizmelere ilgi gösteriyor

2014-2015 sonbahar kış sezonunun da modellerin başında erkek ayakkabıda masküler ayakkabılar ve düz botlar, her sezon olduğu gibi dolgu topuk ayakkabılar ve botlar oldukça fazla yer alırken, Milli Kuvvetler’de hizmet veren Bila Ayakkabı sektördeki revaçta modelleri MERHABA’ya anlattı.

Kadınların ve erkeklerin çok farklı tercihleri ve bakış açılarına sahip olduğuna değinen Bila Ayakkabı’nın sahibi Onur Bila, kadınların daha çok ucu sivri ve topuğu kısa modelleri tercih ettiğini, erkeklerin ise daha çok düz renkli botlar ve masküler ayakkabılar konusunda  zevkleri olduğunu söyledi..

Her dönem popülerliğini koruyan dolgu topuklu ayakkabıların kış sezonunda farklı versiyonlarının raflarda yerini aldığını söyleyen Bila, “Dolgu topuk parelelinde piyasaya sunulan platform ayakkabılar, çalışan kadınların da en başta gelen tercihlerinden” dedi. Stiletto modellerin yaz aylarında olduğu kadar kış aylarında da ilgi çektiğini ve müşterisi olduğunu söyleyen Bila,”Yaza göre topuklar daha incelmiş ve yükselmiş durumda bayanlar için. Kış sezonunda renkler çok hareketli değiş ama mavi ve tonları çok tercih ediliyor. Siyah ve kahve yerine metal renkler de kullanabilirler” yorumunda bulundu.

Klasik Leopar desenin bu sezonda oldukça yoğun tercih edilen bir tarz olduğunu dile getiren Onur Bila, “Raflarda spor-pop, özellikle kamuflaj desenli spor ayakkabılar oldukça fazla görülecek” HABER: SEVDA KAYGISIZ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.