İlçe HaberleriSiyaset

Aydemir “Pamukçu Suya Kavuştu”

Balıkesir'in Pamukçu Mahallesi'nde uzun süredir devam eden tarımsal sulama sorunu çözüldü. AK Parti Balıkesir İl Başkanı Mehmet Aydemir, mahalleyi ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Aydemir “Pamukçu Suya Kavuştu”

Aydemir Pamukcu Suya Kavustu 1
Aydemir “Pamukçu Suya Kavuştu”

Aydemir “Akın sözünü tutmadı”

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Mehmet Aydemir, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’ın beş yıl önce verdiği tarımsal sulama sözünün tutulmadığını belirtti. Aydemir, Pamukçu halkının büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını ve çiftçilerin bu duruma haklı tepki gösterdiğini dile getirdi. Başkan Akın’ın son ziyaretinde yapılan çalışmaların tamamlandığını iddia etmesine rağmen, sorunun halen devam ettiğini iddia etti.

Aydemir Pamukcu Suya Kavustu 2
Aydemir “Pamukçu Suya Kavuştu”

“Biz dün de olduğu gibi bugün de köylümüzün yanındayız”

Aydemir, ziyaretinde Pamukçu halkına hitaben yaptığı konuşmada, “Kıymetli hemşehrilerimiz, Büyükşehir Belediyesinden alamadığı hizmetten şikayetçi olarak bizlere geldi. Çiftçimiz Başkan Akın’ın sözüne güvenerek vanaları açtı. Bu şehrin çiftçisi, hayvancılıkla uğraşan, tarım ile Türkiye’yi doyuran şehrin vatandaşları Balıkesir’limizin hakkı olan hizmeti sağlamak adına hemen çalışmalarımızı başlattık. Pamukçu suyuna kavuştu, biz dün de olduğu gibi bugün de köylümüzün yanındayız!” şeklinde konuştu.

Aydemir Pamukcu Suya Kavustu 3
Aydemir “Pamukçu Suya Kavuştu”

Haber: Bülten

Başkan Aydemir: “Başkan Akın Vaatlerini Tutmadı”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu