Balıkesir Merhaba Gazetesi

Aydınlıoğlu’ndan Balya’ya müjde

Aydınlıoğlu’ndan Balya’ya müjde
11 Ekim 2014 - 0:10

Genel

04

 

Balya ilçe teşkilatını ziyaret eden Ak Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, ilçenin yolları, göletleri için yeni ödeneklerin ayrıldığını, ihale sürecinin başlatıldığını müjdeledi.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, Balya ziyaretinde ilçenin yolları için yeni ödeneklerin ayrıldığını, ihaleye çıkıldığını, Dereköy ve Yenikavak göletleri ile ilgili hazırlıkların başlatıldığını müjdeledi.
Balya ilçe teşkilatını ziyaret eden Milletvekili Aydınlıoğlu, çiçeği burnunda İlçe Başkanı Şaban Özel ile gelişmeler hakkında bilgi paylaşımında bulundu, ilçede yapılan çalışmalar, ilçe halkının istekleri ile ilgili bilgiler aldı.
Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Şaban Özel’le Balya-Güngörmez ve Balya-Çan arasında ki yol yapımı çalışmalarının kesintiye uğramadan devam etmesi için gerekli ödeneklerin ayrıldığı ve ihaleye çıkıldığı müjdesini verdi.
Milletvekili Aydınlıoğlu’nun verdiği haberlerin çok sevindirici olduğunu belirten Ak Parti Balya İlçe Başkanı Şaban Özel, “Bizim işimiz de ilçemizde yapılan hizmetleri, yatırım çalışmalarını takip etmek ve vatandaşlarımızı bilgilendirmek. Halkımızın isteklerini parti üst yönetimlerine, milletvekillerimize bildirmek. Bunun için yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla hiç durmadan çalışıyoruz. Özellikle Dereköy ve Yenikavak göletleri ile ilgili devam eden hazırlıklar, bizi ayrıca sevindirdi. Göletler tamamlandığında sulak arazi alanında ciddi bir artış olacak. Göletler, Balya’da yaşayan çiftçilerimizin gelirlerinde de önemli bir artış sağlanacak” diye konuştu. HABER: KAMİL AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.