Balıkesir Merhaba Gazetesi

AYDOĞDU 8 MART’TA KADINLARIN YANINDA

AYDOĞDU 8 MART’TA KADINLARIN YANINDA
09 Mart 2015 - 0:12

Genel

Ak Parti aday adayı Canan Aydoğdu yaptığı ziyaretlerde genç yaşlı tüm kadınları unutmayarak çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Hastanelerde yeni doğum yapan anneleri ve hastaları ziyaret eden Aydoğdu, hem geçmiş olsun dileğinde bulundu hem de kadınların önemine vurgu yapan sohbetlerde bulundu.
Kadınların yoğun ilgisi ile karşılanan Aydoğdu’ya ziyaretleri sırasında muhtarlar ve Annelerde ilgi göstererek ziyaretleri için teşekkür ettiler ve kadın olarak destek olduklarını belirttiler.
Aydoğdu ‘Hastanedeki kadın hastalar ve doğum ünitesinde annelik duygusunu yaşayan kadınların mutluluğu benim için çok özel bir duygu oldu.  Ayrıca ziyarette bulunduğum kadın muhtarlarımızın ve karşılaşıp kucaklaştığım kadınlarımızın desteklerini hissetmek bizim için memnuniyet verici oldu’ dedi.
MUHTARLIKLARI ÖNEMSİYORUM
Millete hizmet etmenin ilk ayağının muhtarlık olduğunu sık sık dile getirdiğini ifade eden Canan Aydoğdu bu bağlamda kadınların muhtarlık makamında daha fazla sayıda yer alması gerektiğini söyledi. Bir kadın ve bir anne olarak ülkemizde kadınların karşılaştığı zorlukları çok iyi bildiğini belirten Aydoğdu memleketimdeki bazı muhtarlıklarda kadın muhtar bulunmasına sevindiğini belirterek ‘tüm kadın muhtarlarımızı ziyaret ettim ve hem dünya kadınlar günü kutladım hem de kadın muhtar sayının artmasını temennimi ilettim’ dedi.
ANNELER DERNEĞİ’NİN YERİ AYRI
Balıkesir Anneler Derneği’nin bende yeri ayrı. Hep ifade ettiğim gibi ben de bir anneyim ve bu derneğimizin verdiği hizmetin yaptıkları hayrın ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyorum. Zaten ilk ziyaret ettiğim dernek Yıllar öncesinde tanıdığım Anneler Derneği oldu. Bu ziyaret hoş bir anıyı tazelememi ve tanışıklığımızın eskiye dayalı olduğunu hatırlatan keyifli bir ziyaret oldu.  KAMİL AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.