İlçe HaberleriSiyaset

Ayvalık Halkından Ergin’e Tam Destek

Ayvalık Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Mesut Ergin, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Ayvalık Halkından Ergin’e Tam Destek

Ayvalık Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Mesut Ergin, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Son olarak, Ayvalık Sanat Derneği Türk Sanat Müziği Korosu’nun sahne aldığı İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde sanatseverlerle buluştu. Başkan Ergin, gecenin kalplerine dokunduğunu belirterek, emeği geçenlere ve salonda bulunan yüzlerce sanatsevere teşekkürlerini iletti.

Başkan Ergin, ziyaretlerine Ayvalık Atatürk Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek devam etti. Burada esnafların desteğini almanın kendileri için büyük mutluluk olduğunu dile getirdi ve esnafın yanında olmaya devam edeceklerini vurguladı.

Ayvalık Halkından Ergin'E Tam Destek

Ayrıca, kentin önemli istihdam yerlerinden biri olan Özgün Zeytincilik’i ziyaret eden Başkan Ergin, burada çalışan emekçilerle bir araya geldi. Özgün Zeytincilik ailesine misafirperverlikleri ve samimi sohbetleri için teşekkür eden Başkan Ergin, rahmetli Ahmet Sucu’nun izinde, şehrin gelişimine katkı sağlamak için çalışmaların devam edeceğini ifade etti.

 

 

Haber: Bülten

Dinçer Orkan; “Karesili Hemşehrilerimiz Cumhur İttifakı Diyor”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu