Eğitimİlçe Haberleri

Ayvalık MYO’dan Geleceğe Güçlü Adım

Ayvalık Meslek Yüksekokulu'nda 2023-2024 eğitim-öğretim yılı mezunları için düzenlenen mezuniyet töreni, büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.

Ayvalık MYO’dan Geleceğe Güçlü Adım

Ayvalik Myodan Gelecege Guclu Adim 1

Bir Çok Kişi Mezuniyette Yer Aldı

Meslek Yüksekokulu bahçesinde yapılan törene, Ayvalık Kaymakamı Hasan Yaman, Belediye Başkanı Mesut Ergin, Ayvalık Sahil Güvenlik Karakol Komutanı Binbaşı Onur Şen, Ayvalık İlçe Emniyet Müdürü İlhan Çakır, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Onur Yakan, Ayvalık Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Yakup Dinç, akademik ve idari personel ile öğrenciler ve aileleri katıldı.

780 Yatay 440 Dikey

Tören Saygı Duruşu İle Başladı

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende, öğrenciler adına Burcu Aldemir duygu dolu bir konuşma yaptı. Ardından Ayvalık Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Yakup Dinç, mezun olan öğrencileri tebrik ederek başarı dileklerini iletti. Törende konuşan Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, mezunları kutlayarak öğretim elemanlarına ve öğrenci velilerine, öğrenciler üzerindeki emekleri için teşekkür etti. Ayvalık Kaymakamı Hasan Yaman ise yaptığı konuşmada, kendi öğrencilik yıllarına geri döndüğünü belirterek mezunlara yeni hayatlarında başarılar diledi.

Ayvalik Myodan Gelecege Guclu Adim 2

Öğrencilere Belgeleri Verildi

Törenin sonunda Kaymakam Hasan Yaman, Ayvalık MYO Müdürü Doç. Dr. Yakup Dinç ve öğrenciler adına Burcu Aldemir mezuniyet pastasını kesti. Dereceye giren öğrenciler ile mezun öğrencilere belgelerinin verilmesinin ardından, keplerin havaya atılmasıyla tören sona erdi.

Haber: Bülten

Mezuniyet Gününde Saçlarınızla Öne Çıkın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu